yucelarslan kullanıcısının son içeriği

1. Y

Windows 11 Geç Açılması

Yok hocam herhangi bir sorun olmadı. Performans değerleri de normal
  2. Y

Windows 11 Geç Açılması

YouTube'da yabancı bazı içeriklere baktığımda şu şekilde bir çözüm buldum. Bu yöntemle Windows 11 açılışını 32 saniyeden 8'ye düşürdüm. Umarım benimle aynı sıkıntıyı yaşayan herkesin işin yarar :)
  3. Y

Windows 11 Geç Açılması

M2 Ssd hocam
  4. Y

Windows 11 Geç Açılması

Merhaba, Ekim 2023 gibi DDR5 sistem topladım ve Windows 11 kullanıyorum. O zamandan bu yana sistemin açılış süresi 30 saniye civarında. Yani normalde saniyeler içinde açılması gereken sistem neden bu kadar geç açılıyor anlamadım. Tüm sürücüler, işletim sistemi, BIOS vs güncel. Her zamanda...
  5. Y

Yardım Windows 11 "Önyükleme Yöneticisi" Nasıl Kapatılır?

Hocam PC'yi toplayalı 3 ay oldu. O zaman zaten sıfır PC'ye temiz kurulum yaptım. Ardından 15 gün önce falan bi durumdan dolayı sistem geri yükleme yapmıştım. Belki ondan kaynaklı olabilir. Ancak bu hatayı nasıl giderebilirim?
  6. Y

Yardım Windows 11 "Önyükleme Yöneticisi" Nasıl Kapatılır?

Merhaba, Windows 11'de son zamanlarda görseldeki önyükleme yöneticisi çıkmaya başladı. PC her açıldığında bu ekran çıkıyor ve artık gına geldi. Araştırdığım birkaç yöntemi denedim ama kesin çözüm maalesef bulamadım. Bu ekran nasıl tamamen kapatılır bilen var mı? Bellek tanımlama vs işlemini de...
  7. Y

Razer Deathadder V2 X Hassasiyeti Bozuldu

Herkese iyi pazarlar, Yaklaşık 3-4 aydır kullandığım Razer faremin dün birden hassasiyeti bozuldu. Şöyle anlatayım mesela fareyi düz bir şekilde sağa sola kaydırırken ekranda fare bu hareketlerin dışında birden aşağıda veya yukarıda beliriyor. Haliyle CS 2 oynarken veya normal bir işlem yaparken...
  8. Y

Koltuk Önerisi?

Hawk'ta da aynı sorunu yaşayan kişilerden bilgiler aldım. Kardeşim Xdrive kullanıyor hatta bende denemiştim o ara. Boy kilo olarak averaj birisi olduğum için problem olmaz diye düşünüyorum, bakalım
  9. Y

Koltuk Önerisi?

Koçtaş'tan Xdrive Toryum sipariş verdim hocam. Vade farksız 9 ay taksit imkanı vardı. Ayakları plastik alaşımlı olduğu için biraz kararsız kaldım ama ödeme kolaylığı olduğu için onu tercih ettim.
  10. Y

Koltuk Önerisi?

Xdrive nasıl acaba yani rahatlık açısından hangisi daha iyidir?
  11. Y

Koltuk Önerisi?

Hocam bu Fab serilerinde v4, v5, v6 falana aralarında bi fark var mı yoksa sadece renkten ötürü mü o şekilde değişkenlik gösteriyor, biliyor musunuz?
  12. Y

Koltuk Önerisi?

İyi pazarlar herkese, Evden çalıştığım için günde 10-12 saat PC başında oluyorum. 180 boy ve 77 kg standart vücut ölçülerim var. Terletmeyen, ortopedik açıdan vücudu rahatlan bir koltuk arayışım mevcut. Bütçem max 5000 ama güzel taksit imkanı sunan bir koltuk bulursam 5500 TL'ye de...
  13. Y

Soru Anakart Jak Girişleri

Hocam hoparlör siyah (rear) takılı olduğunda Realtek'te bi seçim yaptırmıyor. Ama mesela maviye taktığımda yan hoparlör çıkışı olarak seçtiriyor. Buralardan mı bişey yapmak lazım acaba?
  14. Y

Soru Anakart Jak Girişleri

Selamlar, yok mudur konu hakkında destek olabilecek birileri.? :(
Geri