yuliqk kullanıcısının son içeriği

1. Y

Input Out Of Range

ama çözünürlüğü doğru girmeme ragmen bu hatayi veriyor
  2. Y

Input Out Of Range

arkadaşlar oncelikle selamlar, elimde 1366x768 60hz monitor var arada kasayi tv ye baglayip fifa atiyorum, tv 4k 59.54 hz e cekiyor çözünürlüğü isim bitince çözünürlügu 1366x768 60hz yapip kapatiyorum, ilk denememde monitor sorunsuz calisti ama ikinci kez yapinca çözünürlük ve hz dogru olmasina...
  3. Y

Yardim! Vga Dönüştürücü Sorunu

arkadaslar elimde dark hdmi to vga var kuzenimin bilgisayarinda calisiyor bende calismiyor(kablolar ayni) ama onun vga dönüştürücüsu bende çalışıyor sebebi nedir? bu arada aldigim hata goruntu vermeme degil input out of range hatasi(cozunurlugu degistirmeme ragmen sorun ayni, ama kuzenimin...
  4. Y

Yeni PC Ye Yapılacak Testler

pc hocası vega 3 🥲 bulabildiğim en ucuzu buydu : ) 1683317129 teşekkürler 🙏
  5. Y

Yeni PC Ye Yapılacak Testler

yeni aldığım kasa bugün elime geçti, ne tür testler yapmam lazim bu konuda bilgilendirebilirmisiniz?
  6. Y

Yardım Internet Çoklayıcı

yakında yeni eve gececegimiz icin direkt modem alınacak zaten gecici çözüm ariyorum ben yeni nesil *duzgun routerlar biraz pahali
  7. Y

router diye belirttigim cihaz bu https://www.vatanbilgisayar.com/airties-air-4310-150mbps-kablosuz-1-port-erisim-noktasi.html#urun-ozellikleri umarim router olarak doğru biliyorumdur port erişim noktası diye geçiyor
  8. Y

sanırım yanlis anlaşıldı, modem komsunun, router bizim, komsunun modeminden bizim routera kablo cekmisiz, routerda giriş var ama çıkış yok, airties router 1683124490 modem ve router 72mbps yani 100lugun yeterli olacagini dusunuyorum yanlismiyim 1683124534 çıkış olmadığı için kasaya ethernet...
  9. Y

merhaba biz üst komşudan router ile kendimize internet çekiyoruz ama routerda bir ethernet çıkışı yok, ethernet çoklayıcı almayi planlıyorum, routere gelen kabloyu önce çoklayıcıya sonra modem ve kasaya cekmeyi planliyorum sizce işe yarar mi? ürün...
  10. Y

Soru Hangi Sistemi Almak Daha Mantıklı ?

ne yazikki bütçemi geciyor
  11. Y

keske fiyat skalasi hakkinda bilgim olsaydı neyse teşekkür ederim bilgilendirdiginuz icin iptal etsem iade ne kadar surede geciyor
  12. Y

cidden mi, oyleyse iptal etmemde fayda var mi ne dersiniz? 1682950970 tebilonda iade suresi ne kadar bilginiz var mi ona gore o sistem daha yararli gelirse belki onu alirim
  13. Y

başta 14k olarak ayarlamistim ama isler hesapladigim gibi gitmedi alttaki tebilondan satin aldim artik mecbur
  14. Y

bende hep onlari takip ediyordum hatta para biriktiyordum onlar için ama nasip değilmiş:) 1682707858 imola yi ilk defa duyuyorum kalitelimi
Geri