Yunus : ) kullanıcısının son içeriği

1. Yunus : )

bu hazır sistem alınır mı?

14 k bütçeniz varsa 11400f yapıp alın bence monitör dahilse 144 hz bir mönitor aldınız mı tamamdır
  2. Yunus : )

PCH Hector Sistem Geldi Bios Ayarları

Zaten kuruludur driver ben de aldım kurulu geldi gigabayte App Center bile vardı
  3. Yunus : )

PCH Yeni Sistem Hector - 10.899TL - RTX 2060

Kumandayı bende ayarlayamadım yardımcı olacak var mı?
  4. Yunus : )

PC Hocası Story

5. Yunus : )

PC Hocası Sistem Soru!

@ugur.gozaydin @Syqex Sağolun hocam aklımdaki soru işaretleri vardı teşekkür ederim sizlere
  6. Yunus : )

PC Hocası Sistem Soru!

Selam Arkadaşlar, Bu a520m h anakart 3. Nesil ryzen işlemci destekliyor sistemde ryzen 5 4500 var firmada bunu takarken bios güncellemesi yapmışlar mıdır? Bilgilerime göre bu işlemci bios güncellemesiz o anakarta takılmıyor.
  7. Yunus : )

PC Hocası Yeni Sistem Monitör Önerisi (21 Ağustos 2022)

https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-vg249q1r-238-165hz-1ms-hdmidisplay-freesync-full-hd-ips-monitr-p-HBV00000XGYF7?magaza=Vizyon+Bilgisayar Uğur hocamın önerdiği güzel Asus isterseniz bunu alabilirsiniz
  8. Yunus : )

Monitör Önerisi

https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-vg249q1r-238-165hz-1ms-hdmidisplay-freesync-full-hd-ips-monitr-p-HBV00000XGYF7?magaza=Vizyon+Bilgisayar Hocam bu olur mu?
  9. Yunus : )

A520m H Bios Güncellemesi

@ugur.gozaydin
  10. Yunus : )

A520m H Bios Güncellemesi

Selam Arkadaşlar, Biosu flash'a attım. Birkaç yere baktım eski işlemciyle güncelliyorlar (bende yok) ryzen 5 4500 windowsu kurmadan önce güncelleyebilir miyim sıkıntı çıkar mı?
  11. Yunus : )

Çözüldü Bilgisayarı TV'ye Takıyorum Görüntü Gelmiyor!

Hocam anakarta bağlamışım kusura bakmayın çok teşekkür ediyorum :)
  12. Yunus : )

Monitör Önerisi

Selam Dostlar, Pc'de Dvi ve Hdmı girişi var 144 Hz 1ms 3 k bütçe ile monitör önerirmisiniz?
  13. Yunus : )

Çözüldü Bilgisayarı TV'ye Takıyorum Görüntü Gelmiyor!

Selam Dostlar, Yeni PC aldım şuan uygun bir monitörün olmadığı için TV'ye hdmı ile bağladım. Lakin tv'yi açıp hdmı bölümüne geliyorum görüntü gelmiyor ne yapmam lazım Fanlar çalışıyor.
  14. Yunus : )

6500XT Düşük FPS

4.0 kullanamaz malesef 10100f'in 4.0 desteği yok LGA 1200 için minimum 11400f lazım.
  15. Yunus : )

PC Hocası sistem geldi önerileriniz

Hocam ben biosu indirdim.Oradaki uygulamaları soruyorum
Geri