YunusEmreBey3450 kullanıcısının son içeriği

1. Y

Hyperx Solocast ?

Malesef Quadcast gibi değil malesef tek mod var. Evet sizin de dediğiniz gibi mikrofona bi ayaklık vs halledip bakacağım olmadı klavye yi değiştircem. Aslında sizinle iletişime geçip OBS den hertz ayarlamayı öğrenmem iyi olur. Discord özellikle varsa çok iyi olur.
  2. Y

Hyperx Solocast ?

Merhabalar, Öncelikle ben YouTube ve Twitch üzerinden yayın yapıyorum. Güzel bir sistemim var ama 2 sorunum var. Hemen anlatayım. Hyperx Solocast mikrofonum var. Yayın da ve oyun esnasında ses ile alakalı sorun yaşamıyorum fakat video kaydı almaya başladığım zaman (Hem OBS Studio hem de ekran...
  3. Y

YouTube için ücretsiz video programı

Selamlar youtube a video düzenleme için bildiğiniz ücretsiz video düzenleme programı var mı (giriş seviyesi) ? Video içinde ekranda kocaman reklamı olmayan ?
  4. Y

Windows 10 Ürün Anahtarı Alabileceğim Siteler

Selamun Aleyküm PC'ye windows 10 kurdum. Bildiğiniz memnun olduğunuz tavsiye etttiğiniz Windows 10 Ürün Anahtarı alabileceğim site var mıdır ?
  5. Y

Corsair Spec Delta RGB ve Asus B600M-K LGA 1700 Anakart

Sizin dediğiniz gibi yaptım 4 aynı uclu olan fanları egzos fanı dahil taktım çoklayıcının da ucunu CHA_FAN'a taktım. Dediğiniz gibi size güveniyorum bişey olmasında. Bol bol duacınız olacağım :)
  6. Y

Ama fanların ucu 3 pin girişli çoklayıcının ucu ise farklı ve 4 demir var ? nasıl birleştirmeliyim ?
  7. Y

Çok özür dilerim ben yanlış yazmışım CPU_Fan değil CHA_FAN o da anakartta 1 adet
  8. Y

Selamun Aleyküm Çok Acil Yardıma İhtiyacım var. Başlıkta belirttiğim gibi Asus B660M-K LGA 1700 Anakart ve Corsair Spec Delta RGB kasam var yeni topluyorum. Yalnız bir sorun var. Baktım ki internete genelde yaşanıyormuş bir apart gerekliymiş. Şimdi En üstte görmüş olduğunuz Egzoz fanı (tekli)...
  9. Y

INTEL i5 12400F işlemcisi alınır mı?

Selamun Aleyküm İntel İ5 12400f almayı düşünüyorum düşünceleriniz nelerdir ? Bazı yerlerde 2.5 ghz bazı yerler 4.4 ghz diye okudum. Öğrendiğime göre overclock yapılmıyor F olduğu için peki bazı yerlerde okuduğuma göre turbo boost 4.4 ghz diyor. Bu nasıl oluyor? Bir de İ5 12400f yerine başka 12...
  10. Y

ASUS H610M-K DDR4 1700 yerine neden ASUS B660M-K DDR4 1700 ?

Size zahmet bilginiz varsa neden M-A almalıyım söylerseniz sevinirim.
  11. Y

RTX 3060

Bu dediklerim Nvidia'ya ben AMD tarafından sormuştum ?
  12. Y

RTX 3060

Selamun Aleyküm RTX3060 Ekran kartı yerine aynı veya daha iyi performans veren başka hangi ekran kartları alınabilir ?
  13. Y

ASUS H610M-K DDR4 1700 yerine neden ASUS B660M-K DDR4 1700 ?

Selamun Aleyküm Öncelikle Bir sistem toplamaya çalışıyorum. Anakart konusunda takıldım. asus h610m-k ddr4 ile asus b660 mk arasında kaldım ikiside 12. nesil destekliyor LGA 1700 soketliler aralarında Mhz farkı var H610 3200 Mhz B660 5333 MHZ (OC) yazıyor. İ5 12400F ve 3060lı bir sistem kurmayı...
Geri