yusuffffff kullanıcısının son içeriği

1. Y

Soru Hazır Gaming Kasa

KRAL nerde yanlış yaptım aynısı işte nie 41k atıyo
  2. Y

Soru Hazır Gaming Kasa

pardon kral yanlış hesaplamışım.Yeşilyurt namıdeğer Şeytandere :DDDDDDDDDDDDD
  3. Y

Soru Hazır Gaming Kasa

kral malatyadayım
  4. Y

Soru Hazır Gaming Kasa

bilgesayar muhendisi dayım var.itopyayı önermiş.adam bana güvenmeyince işte 1708198946 ti in farkı ne kral
  5. Y

Soru Hazır Gaming Kasa

kral bide neden 4060 ti?
  6. Y

Soru Hazır Gaming Kasa

Hacı malatya istanbul 10 saat araba a.pederde anlıyor biraz hem faturadan yansıya kime gittigi.Bi türlü ikna edemedim olmadı da.tutturdu itopya 😀.ne yapcam bilm NOT:siteden alcam.
  7. Y

Soru Hazır Gaming Kasa

hocam bana göre okeyde şuan yaşım biraz küçük 15 yaşındayım. peder itopya üzerinden alalım diyor zıtlaşıyoruz.😀
  8. Y

Soru Hazır Gaming Kasa

tamam teşekkürler hocam
  9. Y

Kanka itopya üzerinden önerebileceğin varmı sistem? Bu arada konuyla alakasıs ama bende...

Kanka itopya üzerinden önerebileceğin varmı sistem? Bu arada konuyla alakasıs ama bende malatyalıyım :D
  10. Y

Soru Hazır Gaming Kasa

hocam site güvnilirmi?İtopya üzerinden bi kasa varmı özelleştirebileceğim
  11. Y

Soru Hazır Gaming Kasa

Arkadaşlar PC hakkında hic bilgim yok.Şu anlık itopya üzerinden bir hazır sistem almayı düşünüyorum.bütce 34k civarı.bilgisi olan abilerim yazarsa mutlu olurum.Mutlu forumlar...
  12. Y

Soru Yardım Edin

Bilgesayarlar hakkında zerre bilgim yok.İTOPYA.com üzerinden bir hazır sistem almak istiyorum.sizce alınırmı??? Sistem Montaj Hizmetİ Intel Core i5 12400F 4.40GHz 18MB Önbellek 6 Çekirdek Soket 1700 10nm İşlemcİ GIGABYTE H610M K DDR4 3200MHz DDR4 Soket 1700 M.2 USB 3.2 HDMI mATX AnakarT GSKILL...
  13. Y

Soru Bu Sistem Alınırmı?

Bilgesayarlar hakknda pek bilgim yok. Bu Hazır sistemi almayı düşünüyorum.Bilgisi olan biri varsa yazabilir mi? PC: Sistem Montaj Hizmeti Intel Core i5 12400F 4.40GHz 18MB Önbellek 6 Çekirdek Soket 1700 10nm İşlemci GIGABYTE H610M K DDR4 3200MHz DDR4 Soket 1700 M.2 USB 3.2 HDMI mATX...
Geri