Zangetsu kullanıcısının son içeriği

1. Z

Acik liseden orgun egitime gecmek istiyorum

guzel yorumun icin gercekten cok tesekkur ederim annem ve babam normale gidip dershaneye git diyor ama bence dershaneye vericegimiz parayi ozele versek daha mantikli hem genelde dershaneleri ovmuyorlar
  2. Z

abi valla bilmiyom ya gidebilirsem ozele gidicem gidemezsem obp ile bir yere gidicem
  3. Z

mesela burdaki atisalani lisesi icinde serseriler barindiran bicaklanma olaylari yasanmis bircok kez okula polis gelmis bi okul ve bu okul bana tercihlerde en yuksek puanli okul
  4. Z

esenlerde oturuyorum
  5. Z

dogru soyluyorsun ama iste esenler gibi bi ilcede oturdugum icin obp puaniyla godilebilecek liselerde kotu yani ya obp ile gidicem yada ozele yapicak bir seyim yok
  6. Z

Merhaba ben 9.sinifi acik liseden okudum ve acik liseden pisman oldum istanbulda bildiginiz uygun/ucuz fiyatli ozel lise varmi?
  7. Z

Bilim Kurgu Dizi Önerisiii!!

Hepinize cevaplariniz icin tesekkur ederim hepsine bakicam begendiklerimi izlicem
  8. Z

Bilim Kurgu Dizi Önerisiii!!

Selamlar, Ben bilim kurgu dizi önerisi istiyorum eğer bildiğiniz güzel sarıcak diziler varsa önerinizi beklerim..
  9. Z

AMD’mi NVIDIA’mı?

Selamlar Biliyorsunuzki yakın zamanda AMD’nin FSR 2.0’ı çıktı ve FSR 1.0’a göre görüntü kalitesi daha iyi. Sizce bu durumda NVIDIA DLSS’mi daha iyi? Yoksa AMD FSR’mi daha iyi?
  10. Z

25.000 TL Sistem Tavsiyesi (Mayıs 2022)

galiba anakarti biraz dusuk kalmis incelemeden baktim
  11. Z

https://www.incehesap.com/technoepic-bilgisayari-fiyati-56270/?hsu=177020,177023,177026,177029,177593,177038,177041,178018 ugur hocam soyle bi sistem buldum sadece ssd’yi 980’e yukselttim bide islemcinin fps testlerine bakicam onun disi guzel dimi
  12. Z

cpu:ryzen 5 5600 mb:1.secenek gpu:powercolor ram:crucial ssd:seagate 1tb kasa:lian li lancool psu:high power toplam:24.365
  13. Z

tabi musait oldugunuzda paylasirsiniz
  14. Z

bide yazilim alaninda sorun cikmaz dimi
  15. Z

evet yapabilirseniz isterim aradaki fps farkinin en fazla 10 civari oldugunu gordum bazi oyunlarda hem fiyatida 3070’e gore daha uygun
Geri