Zonq67 kullanıcısının son içeriği

1. Zonq67

Ekran Kartında Sıcaklık 83 Derece Oluyor?

Bilgisayar için üretilen tüm fanlar fırçasız motordur , Üzerinde yazılan Volt aşılmadıkça " ki bu yazılımlar sayesinde mümkün değil " çok uzun süreler boyunca %100 de çalışabilir ömrü kısalmaz , temiz tutuldukca sarsıntı ve titreşim olmayacağı için hiç bir sorun olmaz , 28 yaşındayım , 9...
  2. Zonq67

Ekran Kartında Sıcaklık 83 Derece Oluyor?

Yaz geldi havalar sıcak , manuel fan ayarı yapın , ben yazın sabit ayara kitler bırakırım GPU yu %85 fan hızı ile 3 ay devam.
  3. Zonq67

PC değiştirirken önceden mi formatlanır sonra mı?

Hayır eski bilgisayarında bir şey yapmana gerek yok , O SSD yi tak , Format USB ni de tak , format ekranında zaten bütün diski biçimlendireceksin , o şekilde devam et.
  4. Zonq67

GTX Venom 7.1 Kulaklık Driver Sorunu

Ürünler hakkındaki düşüncelerime güncelleme yapıyorum , dün itirazlarıma rağmen arkadasımda Klavye Ve Kulaklığı satın aldı , aynı sorun onda da var Kulaklığı bilgisayara takınız diyor , benim klavyemde ise E tuşunun ledi kesti , yanmıyor ,iki ürünüde 14 gün içinde değişim veya iade hakkımı...
  5. Zonq67

Artık son çare öyle yapacağım , teknik hiç bir şekilde destekleri yok , telefondaki insanlar GTX i bilmiyor bizim değil diyor , sonra beklemeye alıyorlar geri gelince de bizimmiş yeni çıkmış diyorlar.
  6. Zonq67

Klavye bu fiyata şahane , hatta klavye üzerindeki bütün tuşlara makro atana biliyor , klavyeden ve driverinden hiç bir şikayetim yok, Gönül rahatlığı ile QP den alıp kullanabilirsin.
  7. Zonq67

Sırf bu kulaklığın driverini kurabilmek için , acaba diyerekten şuan PC mi formatladım , Windows10 a geri düşürdüm , Hayır yine aynı sorun , Kulaklık takılı olduğu halde kulaklığı bilgisayara takınız diyor. Bu videonuzda görünüyorki siz sorunsuz bir şekilde kurmuşsunuz , size özel bir driver...
  8. Zonq67

Hiç kuramadığım için kaldıramıyorum Kulaklığın driverini , USB Audio Aygıt olarak görünüyor aygıt yöneticisinde.
  9. Zonq67

Önce kulaklığı kurmaya çalıştım ve takılı olduğu halde takınız hatası aldım , sonrasında klavyenin driverini kurdum , Kaldırılacak bir driver görünmüyor , aygıt yöneticisinde USB Audio Aygıt olarak çıkıyor , kaldır diyorum pc resetleniyor ve otamatik olarak kulaklığı taktığım an tekrar USB Audio...
  10. Zonq67

Herkese merhabalar , PC Hocasının Youtube videosundan görüp GTX markasının Klavyesini ve Kulaklığını satın aldım , Klavyede hiç bir sorun olmadan driverini kurdu fakat, kulaklığı kuramıyorum sitelerinde verdikleri Driveri indirdim. Kulaklık takılı ama driver kulaklığı takınız diyor. USB...
Geri