Yeni profil mesajları

yav hocam kusura bakmayın son konuda argo konuştum ama ben ne yapabilirim fiber internet gelmesi için
Syqex
Syqex
Çevrenizden ve kendi apartmanınızdan imza toplayıp dilekçe yollayabilirsiniz. Çoğunluk olursa ilgileniyorlar.
Hocam iyi akşamlar forumdaki konuma bakar mısınız ?
Reis son konuma bakar mısın istanbuldaysan kasa montajını yapamadım yapıyor musun ? Eğer yardımcı olursan ben yapiyim
Hocam 5.500 tl civarı 27” monitör önerir misiniz açtığım konunun altına da yorum yapabilirsiniz fan için de değiştirme önerisinde bulundu admin
Lory
Lory
Maalesef çok kötü bir hata yapmışsınız. İmkanınız varsa iade edin yardımcı olayım.
T
TunahanKEMAL
Neden hocam ne sorunu var ki ?
Lory
Lory
VA panel. yani bol bol ghosting yapacaktır. üstelik çok dandik bir panel. rampage olması yani merdiven altı olması kalite sorunları çıkarıyor. çok dayanmıyor genelde böyle monitörler. üstelik bu fiyat onun için çoook fazla.
Hocam iyi günler , formda ki konuma iki dk göz atabilir misiniz teşekkür ederim
kanekiyi merhaba elimde 2 adet monitör var 1 tanesi asus rog strix 24 inch 270 hz 1920x1080
diğeri msi 27 2k 165 hz 1ms gtg li monitör
asus monitör 1 aylık
msi monitör de 20 25 günlük falan.
2sinden birini satmayı düşünüyorum ilgilenirsen eğer yardımcı olurum
sana modellerini atıyorum.
asus 23.8 xg249cm 1ms 270 hz full hd

H
hipokondriyak

MSI G272QPF 27 inç 170Hz 1ms G-Sync WQHD RAPID IPS Gaming Monitör​

diğeri de bu
asus olan monitör dün elime geldi hazır sistem satın aldım paketin içindeydi
msi olanı da eşime aldım cod mobile yayını yapıyoruz youtube üzerinden 24 lükten 27 e geçti alışamadı ondan satıyorum.
K
kanekiyi severim
Hocam güzel teklifte babamın kartıyla aldığım için 0 olarak internet üzerinden almak zorundayım. Teklifiniz için teşekkür ederim.
Kanka kasaları satabildin mi satış hızı nasıl
Kemo
Kemo
Satılık kasa yok elimde uzun süredir, en son 6 ay önce kullandığım sistemi satıp başka sistem aldım
hocam monitör önerin için teşşekürler diğer konuma bakar mısın sistemim hakkında
Arkadaşlar merhaba ,63 yaşındayım( yaşımı yazıyorum gereksiz saygısız yazışma olmasın diye) son günlerde Dying light 2 oynuyorum.
sizden destek isteme nedenim ,nokta nokta save olmuyor herhalde o nedenlede revolutıon görevinde kuledeki pervanelere tutunmak bende sinir yapıyor geçemiyorum ,nasıl olacak acaba .destek verirmisiniz ?
Arkadaşlar merhaba ,63 yaşındayım( yaşımı yazıyorum gereksiz saygısız yazışma olmasın diye) son günlerde Dying light 2 oynuyorum.
sizden destek isteme nedenim ,nokta nokta save olmuyor herhalde o nedenlede revolutıon görevinde kuledeki pervanelere tutunmak bende sinir yapıyor geçemiyorum ,nasıl olacak acaba .destek verirmisiniz ?
Hocam merhaba bios pilini sökmeden önce yapmam gereken birşey var mı , varsa ayrıntılı söyler misin şuan tek slot 8x2 ram var ama bios da profil 1ve2 4000mghz gözüküyor, bu ikisini de 4000 e ayarladım anlamına geliyor değil mi
M
Musaa
Eve geçeyim dediğini yapacağım, benim ramler aynı marka model dual Chanel , bios pilini çıkartıp takacağim ,önce 2 tanesini takıp onları pc ye onaylatip sonra çıkartıp diğer ikisini yapacağım, en sonda hepsini takacağım dimi böyle ilerleyeceğim , çok bilgim yok ondan rahatsız ediyorum seni kusura bakma
M
Musaa
Hocam ikisini ayrı ayrı takıp 4000e çektim, sonra hepsini taktım bu sefer görüntü gelmiyor, ekran kartı ışığı da yanmıyor
KadirhanBal
KadirhanBal
garip bir durum yerel bir bilgisayarcıya gidip durumu anlat yardım edebileceğini söylerse kasayla gidersin burdan sonrası beni de aşıyorum dostum maalesef, elimden geldiğince yardım etmek isterim
Hocam 25-35k bandında DDR5 bi sistem öneriniz olur mu ?
Geri