Yeni profil mesajları

Hocam merhabalar sizinkine benzer fps drop sorunu yaşıyorum çözebildiniz mi?
Merhabalar Elimde Cooler Master G750M PSU var ve psu da sadece 2x8 pin kablosu bulunmakta fakat aldığım Ekran Kartında 3x8 pin girişi bulunmakta bunu nasıl çözebilirim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim iyi günler
Syqex
Syqex
Biraz baktım da PCI çoklayıcı kablo buna çözüm olabilir. Bir adet 8 pin girişi 2 adet 8 pine çokluyor.
Arkhail
Arkhail
O çoklayıcı kabloyu kullanırsam sıkıntı olmaz değil mi Sizin önerebileceğiniz çoklayıcı varsa bakabilirmiyim iyi bir şey olsun istiyorum çünkü aldığım kart biraz pahalı canım yansın istemiyorum teşekkürler tekrardan cevap vermişsiniz ama işe gittim bakamadım kusura bakmayın
hocam son konuma bakarmısınız rica etsem oyunda sıkıntı yaşıyorum ve nfs unbounda girerken bu hatayı alıyorum
İyi günler, yakın vakitte duyurduğun hazır sistem ne zaman belli olacak hocam? Ona göre sistem satın almayı düşünüyorum. Tarih verirseniz sevinirm.
Hocam müsaitseniz son konuma bi bakabilirmisiniz
Hocam Merhaba, açtığım konuya yardımcı olurmusun lütfen 1tb ssd ve 2x16 ram ihtiyacım var mevcut parçalarımı konuda paylaştım teşekkürler.
Hocam Merhaba, açtığım konuya yardımcı olurmusun lütfen 1tb ssd ve 2x16 ram ihtiyacım var mevcut parçalarımı konuda paylaştım teşekkürler.
Gencergaming firması hakkında bu kadar şikayet varken neden hala o firmayla çalışıyor pchocası?
OceanLaB
OceanLaB
Hakkında şikâyet olmayan firma yok maalesef. Olmayan varsa belirtin, oraya daha çok yoğunlaşabiliriz.
Hocam eğer müsaitsen uzaktan bağlantı ile yapabiliceğin birşey varmı diye bir bakarsan çok makbule geçer havalar malum çok sıcak kasada 2 sıvı soğutma 3 ekran kartı fanı dışında çalışan fan yok
Geri