1.200Tl Ve Üzeri Kulaklık Önerisi (Nisan 2022)

mafia

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhabalar, iyi günler. 1.200TL bütçem var ve kulaklık almak istiyorum. Dün ' SteelSeries Arctic 3 ' aldım fakat aldığım gibi iade ettim. O kadar para verip hem engine yazılımını kullanamadığım için hem de kulaklıkta bir tek bile RGB olmadığı için. Şimdi ben kulaklığı iade ettiğim için nakit +1.200TL param var. Sizce bu para ile hangi kulaklığı almalıyım ? Günlük hayatta çok fazla oyun ( CS:GO ) oynayıp ara sıra da ruh halime bağlı basslı ya da sakinleştirici şarkılar dinliyorum. Kulaklığı sırf şarkı için almayacağım. Şarkı benim için en son planlardan birisi olacak. Önceliğim oyunlar, engine yazılımı ve 7.1 olması. Sizlerden ricam +1.200TL bandında kaliteli ve oyuncu kulaklığı önermenizdir.

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Merhaba, bütçenize uyabilecek bu kulaklıkları buldum:

Bir de deneyimleme fırsatını bulduğum ve beni performansıyla çok şaşırtan bir kulaklık daha ekliyorum. Bütçenizin biraz altında. Markasından dolayı ön yargıyla yaklaşabilirsiniz fakat gayet güzel bir ürün

s4lly

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
225
@Androeat arkadaşımın tavsiyelerine ek olarak ben de bir kulaklık eklemek istiyorum. Amazon üzerinde, sanırım satıcının ülkemizdeki kurdan haberi olmadığı için arttırmadığı fiyattan dolayı ucuz bir kulaklık var. Ayrıca 2. nesil yenilenmiş versiyon olduğunu unutmayın. Yeni jenerasyon diye geçiyor.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
H7 ürünün kablosuz versiyonunda bazı bağlantı sorunu yaşayanlar var ciddiye alınacak sayıda diyebilirim sorunu yaşayan. Bağlantı sorunu haricinde ses odaklıda sorun yaşayanlar var bilginiz olsun.

Razer ürün iyi ama ağır bir ürün bilginiz olsun.

Logitech üründe mikrofon sorunu var.

Rampage iyi ama o fiyata alınmaz bence.

Logitech G PRO X iyidir onu öneririm.

Alternatif için bakacağım piyasaya.

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
418
Logitech G pro x öneririm. Ancak kulaklıktan RGB beklemek bence doğru değil. Kulaklıklar çok sorunlu cihazlar. Doğru çalışanı bulunca Rgb aramadan almak lazım. Eğer bazı indirimler beklerseniz. Logitech G433 1000 lira seviyelerine inebilir.

KS

mafia

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Değerli yorumlarınız ve önerileriniz için çok ama çok teşekkür ederim. Yukarıda da önerildiği üzere ' Razer Nari Essential ' kulaklığını beğendim. Bu kulaklığı daha önce deneyimlemiş dostlarımız var mıdır ? Artılarını ve eksilerini söyleyebilecek, oyunlarda ki performansını söyleyebilecek dostlarımız ? Varsa yardımcı olmalarını canıgönülden isterim.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,078
Değerli yorumlarınız ve önerileriniz için çok ama çok teşekkür ederim. Yukarıda da önerildiği üzere ' Razer Nari Essential ' kulaklığını beğendim. Bu kulaklığı daha önce deneyimlemiş dostlarımız var mıdır ? Artılarını ve eksilerini söyleyebilecek, oyunlarda ki performansını söyleyebilecek dostlarımız ? Varsa yardımcı olmalarını canıgönülden isterim.

Güzel seçim. Razer Nari'nin performansı iyidir. Basslar biraz düşük kalıyor bana göre ama önemli değil çok. Wireless olmasına karşın dışarıda kullanım için biraz kaba sadece. Performansından memnun kalırsınız.

KS

mafia

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Güzel seçim. Razer Nari'nin performansı iyidir. Basslar biraz düşük kalıyor bana göre ama önemli değil çok. Wireless olmasına karşın dışarıda kullanım için biraz kaba sadece. Performansından memnun kalırsınız.
Pekii SteelSeries Arctis 5 önerir misiniz ? Çünkü bu akşam net sipariş vereceğim fakat yine kararsızlıklar ve karamsarlıklar içerisinde bulunuyorum.

s4lly

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
225
Pekii SteelSeries Arctis 5 önerir misiniz ? Çünkü bu akşam net sipariş vereceğim fakat yine kararsızlıklar ve karamsarlıklar içerisinde bulunuyorum.
Razer Nari Artıları;
☞ Kablosuz
☞ Sürücüleri 10mm daha büyük (50mm)
☞ Garanti süresi 1 yıl daha fazla (2 yıl)
☞ Ses basıncı (dip bas için önemli) ve mikrofon hassasiyeti daha fazla

Arctis 5 Artıları:
☞ Konfor. (Çok rahat bir kulaklık)
☞ Pasif gürültü azaltıcısına sahip. Bu özellik Razer Nari'de de var fakat çok başarılı değil.
☞ Gürültü kesici mikrofonu var.
☞ 2000 Hertz daha yüksek frekans desteği.
☞ 153 gram daha hafif.
☞ Dolby Digital desteği var.
☞ Kablosu 3 metre.

Bence kesinlikle Nari. Arctis 5'in artıları artı değil bile diyebiliriz hafiflik, konfor ve kablo uzunluğu dışında. Ayrıca zaten ikisi birbirinden çok farklı kulaklıklar. Biri wireless diğeri kablolu ve sadece 100 tl gibi bir fark var aralarında. Hayırlı olsun şimdiden :)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Kablosuz ürün almayacaksanız önerdiğim 3 ürün ikisinden de daha başarılı. Ama ille Nari ve AC 5 arasında kaldıysanız ben Nari seçerdim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri