10 - 11K Sistem Önerisi verirmisiniz

RRZeRos

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhabalar başlıktada yazdığı gibi yeni sistem alıcağım ben 10 11 k arası sistem önerisi istiyorum gencergaming adlı siteden önerisini istemiyorum güvenilir gelmiyor bana oradan sistem almış kişiler v.s var ise yazarsa sevinirim

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Merhabalar başlıktada yazdığı gibi yeni sistem alıcağım ben 10 11 k arası sistem önerisi istiyorum gencergaming adlı siteden önerisini istemiyorum güvenilir gelmiyor bana oradan sistem almış kişiler v.s var ise yazarsa sevinirim
Gençer gaming yüzde yüz güvenilirdir.

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
857
gencer gaming de 6700 lü bi sistem var 12k biraz daha ekleyip onu alabilirsin çünkü o fiyata bulamazsın.

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
857

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
500tl daha verip 6700 almak varken neden onu alsınki .

yapmadım fakat yapıpta memnun olmayanı görmedim
500 TL ibandan gönderdiğiniz zaman tabi ki alabilir.

Bu arada 11k demişsiniz konular karışmış. O bütçeye gencer dışında rx6500xt var gibi görünüyor. rx6600 bulan arkadaş varsa atabilir.

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
857
500 TL ibandan gönderdiğiniz zaman tabi ki alabilir.

Bu arada 11k demişsiniz konular karışmış. O bütçeye gencer dışında rx6500xt var gibi görünüyor. rx6600 bulan arkadaş varsa atabilir.
12k veren adam için emin ol ki 500tl para değil hadi onuda geçtim o 500 tl yi monitörden vs kısabilir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri