10 BİN TL 8700K 1080 Tİ PC TOPLAMA

KS

KaganKose

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
181c5e86-Adsız.png
[/url][/img]ben 32 gb rami 16 3200 mhz halinde 2 paket alacağım kasaya para vermeyi mantıklı bulmuyorum bakın bu sistemi yaptım

ekran kartı sonradan asus rog tri 1080 ti olacak şimdili stokta yok ondan onunla aynı fiyat bi kart koydum

diğer pc den vazgeçincede 13 bin tllik bi bütçem var ssd yerine rame yatırım yaptım çünkü ssd ye yüklemeye ihtiyaç duyacak uygulama ve windowstan başka öyle hep oynadığım oyunları yükleyeceğim 1 2 tane 5 saatte bitireceğim oyunu niye yükleyeyim 250 gb bana yeterde artar

KS

KaganKose

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bir sorum daha olacak bu ve bu kart 1080 ti bazında nasıl kartlar asus rog strix 1080 ti kadar iyilermi 1.
2.
fiyatları çok ucuzda diğerlerine göre msi 1080 ti 6000 tl olmuş ::D olmadı bunlardan alayım nasıl asus rog strix 1080 ti ile aynımı 1. veya 2.si

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
GALAX kaliteli F/P ürünleri yapan ve daha fazlasını sunan performanslı ürünleri olan bir firma pek bilinmiyor Türkiye 'de çünkü yeni yeni geldi Türkiye 'ye kaliteside diğer firmaların altında kalmaz ve pişman etmez ama tasarımları hoşuma gitmiyor. PALIT yıllardır bilinen bir firma uzun zamandır profesyonel kartlar ile piyasadaydı sonradan oyuncu kartlarıylada piyasada boy gösteren bir firma çok kaliteli kartları var piyasada ve baya iyi soğutma performası sunuyor. Tavsiyem PALIT alman yönünde bu arada bu kartların bazıları bu PALIT dahil çok kallavi bir soğutma bloğuna sahipler normal bir karttan biraz daha ağırlar bu yüzden ya ekran kartını dikeyleştiren bu linkteki gibi bir aparat alıcan bu arada bu aparat arkadaki 7 ekran kartı çıkış yuvasını tamamen kapatır yada bu linktekini alıcan önlem amaçlı ağır kartlarda bir kaç defa kırılan PCI E. slotu gördüm. 

Bu arada en kaliteli ve performanslı ekran kartı üreticileri sırası ile şöyledir bunlara dikkat edersin alırken. E.V.G.A. ve ZOTAC bu 2 üretici NVIDIA ile direkt çalışıyor bu yüzden en hızlı şekilde GPU lar ilk önce bu firmalara gidiyor ve performansı en yüksek kartları bu 2 firma çıkartıyor. Ayrıca E.V.G.A. firması bünyesinde K|NGP|N var bu adam dünya çapında bilinen en iyi O.C. uzmanı daha iyisi gelmiştir belki ama bu adam en eski ve en tecrübelilerden ve dünya 1080 ti O.C. rekorunun sahibi E.V.G.A. Kingpin kartıdır. Sonrasında en çok prestij yapan ve bilinen ASUS geliyor sonra GIGABYTE ve MSI ve PALIT gelir. GIGABYTE , PALIT , MSI soğutma ve O.C. performansı ile öne çıkarlar ama en bilindik ve tercih edilen markalar arasında değiller. ASUS bu konuda en dengeli ve en bilindik markadır. Benim ilk tercihim E.V.G.A. olur pahalı ise ASUS veya GIGABYTE olur yoksa PALIT olur diğer firmaların tasarımlarını ve kartlarını pek beğenmiyorum. Biraz uzun oldu ders niteliğinde... :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri