Soru 10 Metrelik Cat 6 Kablo

Mito_26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
S.a arkadaşlar, modem ile aramda aşağı yukarı 8-10 metre var, bir süredir USB Wi-Fi adaptörü ile bağlantı sağlıyorum ancak oyunlarda kopma ve Ping sorunu oluşuyor bunun önüne geçmek için 10 metrelik CAT 6 kablosu alsam aynı problem yaşanır mı ? Yada bağlantı kaybı olur mu ?

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
S.a arkadaşlar, modem ile aramda aşağı yukarı 8-10 metre var, bir süredir USB Wi-Fi adaptörü ile bağlantı sağlıyorum ancak oyunlarda kopma ve Ping sorunu oluşuyor bunun önüne geçmek için 10 metrelik CAT 6 kablosu alsam aynı problem yaşanır mı ? Yada bağlantı kaybı olur mu ?
Herhangi bir kayip yasanmiyor kablo ile. Benimde modem diger odadaydi 10mt kablo aldim hizda ping de hicbir degisiklik yok. 100mbps 6ping aliyorum kablo ile. https://www.hepsiburada.com/hq-speed-cat6-patch-ethernet-internet-kablosu-10-mt-p-HBV00000N1KMP?magaza=bisıfır&url_src=and-product-detail

Enes Şimşek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
daha iyi olur kablo ile bağlarsan

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198

Emirhanbayramf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
108
Cat 6 50+- metre de kayıp yaşamazsın kablonun kalitesine bağlı olarak değişmektedir.
Wifi ile kıyaslarsan tabiki kat kat daha iyi performans alırsın.

turlikat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Bende adaptörden kabloya yeni geçtim şu zamana kadar internet kullanmadığımı farkkettim baya hızlandı. Tavsiye ederim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri