Çözüldü 1000 TL PSU Önerileriniz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wmusacans

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Beyler yeni maaşımı aldım bu paralar psu alıam rx 6600 r5 5500 lü sistem toplicam onun için şimdden teşekkürler
bütçe_ 1005 tl

KS

wmusacans

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
bide bu midi tower kasaa olurmu

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Sorun olmaz boyut konusunda, önerilen silverstone ve fsp iki üründe kaliteli işinizi görür, rahatlıkla tercih edebilirsiniz

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
fsp i alıam ama neden yılızız düşükki
3 kişi değerlendirme yapmış, biri 1 yıldız vermiş ondan. Muhtemelen kutusuz ürün olduğu için kızgın müşteri. Garanti olduğu sürece kutu çok sorun değil. Garantide bir sıkıntı olduğunu hissederseniz yapıştırın iadeyi gitsin.

KS

wmusacans

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
3 kişi değerlendirme yapmış, biri 1 yıldız vermiş ondan. Muhtemelen kutusuz ürün olduğu için kızgın müşteri. Garanti olduğu sürece kutu çok sorun değil. Garantide bir sıkıntı olduğunu hissederseniz yapıştırın iadeyi gitsin.
ah be kutusu olsa tadıdndan enmezddid biriktirmek çok keyifli

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
ah be kutusu olsa tadıdndan enmezddid biriktirmek çok keyifli
Hocam aslında ekran kartı - işlemci - klavye - maus-kulaklık kutuları dışında başka bir ürünün kutusu kötü durur diye düşünüyorum.

KS

wmusacans

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Hocam aslında ekran kartı - işlemci - klavye - maus-kulaklık kutuları dışında başka bir ürünün kutusu kötü durur diye düşünüyorum.
aslında mantıklı herkese teşekkür ederim çok iyi insanarsınız bana ayırdığınız vakit için teşekkür ediyorum iyi akşamlar Allah rahatlık versin ürün elime ulaşınca sizi etiketleyerek bu konuya yazarım

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
aslında mantıklı herkese teşekkür ederim çok iyi insanarsınız bana ayırdığınız vakit için teşekkür ediyorum iyi akşamlar Allah rahatlık versin ürün elime ulaşınca sizi etiketleyerek bu konuya yazarım
Rica ederim :) , hayırlı olsun şimdiden.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Şimdiden hayırlı olsun hocam, her konuda tercih sizin güle güle kullanın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri