Çözüldü 11.000TL Laptop Tavsiyesi (1 Eylül 2022)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Axxeque

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba Dostlar,

Laptop için tavsiyelerinizi istiyorum. Yazılım için kullanacağım. Oyun oynarsam da Valorant ve LOL. Kendim birkaç laptop buldum fakat başka tavsiyelere de açığım. Bir yanım Lenovo'yu işlemcisi için al diyor fakat servisinden ve anakartından çok şikayet edilmiş (3 yıl garantili).

DELL'de genelde servisinden ve kalitesinden dolayı tavsiye edilmiş. Arada kaldım. Şimdiden tavsiyeleriniz ve yardımlarınız için teşekkürler.

(Ek 8GB RAM takacağım)

Moderatörün son düzenlenenleri:

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,873
İşlemcisi 5500 den iyi olması lazım. Güzel laptop alınabilir.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Lenovonun servisinde sorun olduğunu sanmıyorum ben memnun kalmıştım. Senin attıkların içinde net en iyisi Lenovo Thinkbook.

KS

Axxeque

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Lenovonun servisinde sorun olduğunu sanmıyorum ben memnun kalmıştım. Senin attıkların içinde net en iyisi Lenovo Thinkbook.
Daha önce Ideapad laptopum vardı. 2 kere anakart değişti. 1 ay anakartın yurtdışından gelmesini bekledim. Tekrar aynı durumu yaşar mıyım endişeliyim. (BDH Teknik Servis)

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Daha önce Ideapad laptopum vardı. 2 kere anakart değişti. 1 ay anakartın yurtdışından gelmesini bekledim. Tekrar aynı durumu yaşar mıyım endişeliyim. (BDH Teknik Servis)
Bilmiyorum bende İdeaPad kullanıyorum tanıdığımda da var ama bir sorun yaşamadık şimdilik. Benim ki 2 yıldan fazla oldu sorun çıkmadı , İnternet sorunu dışında.

KS

Axxeque

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri