Öneri 12.000Tl Di̇reksi̇yon Öneri̇si̇

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,635
bütce 12.000₺.
direksiyon almayı düsünüyorum, aracı herhangi bir yere yada bozmak yerine böylesi daha iyi olur, diye düsünmekteyim, önerilerinizi bekliyorum.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,327
bütce 12.000₺.
direksiyon almayı düsünüyorum, aracı herhangi bir yere yada bozmak yerine böylesi daha iyi olur, diye düsünmekteyim, önerilerinizi bekliyorum.
T 150 alınabilir kayışlı 1080 derece dönmeye sahip g923 alınabilir ama önerim az daha koyup t300rs al

KS

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,635
Rica ederim güle güle kullan drift atarken beni hatırla :) (bu arada rr g29 kullanıyo)
evet dün gördüm g29 kullandıgını... bende hem alırken arac kullanmayı ögrenirim araca birsey yaparsam daha cok masraf cıkmasın

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,327
evet dün gördüm g29 kullandıgını... bende hem alırken arac kullanmayı ögrenirim araca birsey yaparsam daha cok masraf cıkmasın
Evet mantıklı zaten t300rs daha iyi hissiyat bakımından g29 gaming genden tedarik etmiş galiba dilersen birde 1000 1200tl ye stand onereyim portatif ona kur böylece masada yer kaplamaz

KS

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,635
Evet mantıklı zaten t300rs daha iyi hissiyat bakımından g29 gaming genden tedarik etmiş galiba dilersen birde 1000 1200tl ye stand onereyim portatif ona kur böylece masada yer kaplamaz
bu ise girdim artık parayı gözden cıkarmam lazım, önerinizi bekliyorum

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
502
Kusura bakma fiyatı artmış 1500tl olmuş
Bu standlar hiç iyi olmuyor.

Sabit durabilen stand bulmanızı öneririm. Örnek:
images

images

En güzeli sanayiden demir kaynattırıp masa benzeri portatif bir şey yaptırmak. Sağ ve solda ayakları olursa hem sabit durur hem de ortada direği olan standlar gibi bacak arasında kalmaz ve rahatsız etmemiş olur.

Bunun kalitesinden emin değilim ancak bu tarz bir şey alırsanız daha iyi olur:

Ya da buna benzer bir stand kaynakçıda yaptırabilirsiniz. Belki daha ucuza gelir. Sanayide sorabilirsiniz.

Son düzenleme:

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,327
Bu standlar hiç iyi olmuyor.

Sabit durabilen stand bulmanızı öneririm. Örnek:
images

images

En güzeli sanayiden demir kaynattırıp masa benzeri portatif bir şey yaptırmak. Sağ ve solda ayakları olursa hem sabit durur hem de ortada direği olan standlar gibi bacak arasında kalmaz ve rahatsız etmemiş olur. Tabii tercih meselesi. Ortada tek direği olan standlar sallanıyor, hiç rahat değil. Kullanan arkadaşlarım pek memnun değil.
Üstteki resimdeki sehpa görünümlü standlar cidden iyi oluyor.
Hayır bu attığım baya sabit deneme şansım oldu benim

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
502
Hayır bu attığım baya sabit deneme şansım oldu benim
Sabit kalabiliyorsa iyimiş. Lakin yine de iki bacak arasında ortada direği duracak.
Benim arkadaşların dediğine göre sallanıyor tek ayağı olanlar. Ben duyumumu söyledim.

Şahsen kendim sehpadan bozma stand yaptım taş gibi oldu. El becerim vardır biraz.

KS

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,635
sağolun. masa olarak bir tane buldum elraenn kendiside kullandıgı bir tane mevcut markasını ögrendikten sonra alırım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri