1200 TL AKILLI SAAT ÖNERİSİ

squid

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba Arkadaşlar Max 1250 tl bütçem var Akıllı Saat almayı düşünüyorum Telefonum İphone 11 bu yüzden ios ile uyumlu olursa güzel olur  Öncelikle aradağım özellikler Şöyle 
1-arama yapabilme
2-telefonda veya kulaklıkta müzik çalarken saatten kontrol edebilme özelliği
3-mümkünse uzun süre batarya perfonmansı

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Huawei Watch GT 2 alabilirsiniz. Bu bütçeye bulabildiğim arama yapabilen özelliğe sahip tek iyi marka ürün bu.

KS

squid

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Huawei Watch GT 2 alabilirsiniz. Bu bütçeye bulabildiğim arama yapabilen özelliğe sahip tek iyi marka ürün bu.
Uğur abi çok teşekkürler ama huawei saatlerde müzik kontrol edilmiyormuş iosta yani iosta bu özelliği desteklemiyor rica etsem bir kaç model daha bakma şanşın var mı senin atacağım ürünlerinden alacağım çünkü sen baya anladığın için abi

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Arama özelliği olan bu bütçede çok fazla iyi marka yok. Bulabildiğim en iyi marka buydu. Bütçenizi arttırabilirseniz öneri yaparım. Yoksa biraz daha alt segment markalardan ürün yapacağım.

KS

squid

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Arama özelliği olan bu bütçede çok fazla iyi marka yok. Bulabildiğim en iyi marka buydu. Bütçenizi arttırabilirseniz öneri yaparım. Yoksa biraz daha alt segment markalardan ürün yapacağım.

illa 1250 tl olmasına gerek yok sen alt segment öneri yap abi kaç tane varsa ben aralarından seçip alırım

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Kötü [font=-apple-system, BlinkMacSystemFont, Arial, Roboto, Oxygen, Ubuntu, Cantarell, "Fira Sans", "Droid Sans", "Helvetica Neue", sans-serif]veya bilmediğim [/font]bir markadan ürün önermek istemiyorum o yüzden bu ürünleri buldum. Sanırım istediğiniz özellikleri karşılıyor. Ben kontrol ettim kendi sitesinden ama sizde bir bakın isterseniz.

KS

squid

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Kötü [font=-apple-system, BlinkMacSystemFont, Arial, Roboto, Oxygen, Ubuntu, Cantarell, "Fira Sans", "Droid Sans", "Helvetica Neue", sans-serif]veya bilmediğim [/font]bir markadan ürün önermek istemiyorum o yüzden bu ürünleri buldum. Sanırım istediğiniz özellikleri karşılıyor. Ben kontrol ettim kendi sitesinden ama sizde bir bakın isterseniz.

Abi bilmiyorsan haberin olsun çok araştırdım huawei ve honor aynı marka olduğu için aynı app kullanıyor yani honorda alsam müzik değişmiyor birde abi illa telefon görüşme olmasada olur biraz düşündüm gereksiz geldi ben iyice bir araştırma yapım gerçekten aradağım özellikleri belirleyip tekrardan yazım seni yormak istemiyorum

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Honor ve Huawei aynı olduğunu biliyorum. Anacak modeller arasında fark var. O yüzden öneri yaptım size.

Fitbit Versa 2 ürününe bakın bir. Marka iyidir modelde iyi. Özelliklerine bakın sizi karşılıyorsa onu tercih edebilirsinz.

KS

squid

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Honor ve Huawei aynı olduğunu biliyorum. Anacak modeller arasında fark var. O yüzden öneri yaptım size.

Fitbit Versa 2 ürününe bakın bir. Marka iyidir modelde iyi. Özelliklerine bakın sizi karşılıyorsa onu tercih edebilirsinz.

Teşekkürler abi peki amazfit markası nasıldır onu tavsiye edemisin

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Baktım oda iyi marka ama sanırım arama özelliği yok. Net bilgisini edinemedim o yüzden önermedim. O özellikten vazgeçtiyseniz Amazfit GTS 2E modelini önerebilirim size.

KS

squid

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Baktım oda iyi marka ama sanırım arama özelliği yok. Net bilgisini edinemedim o yüzden önermedim. O özellikten vazgeçtiyseniz Amazfit GTS 2E modelini önerebilirim size.

tamamdır uğur abi son olarak iphone 11 bluetooth 5.0 aynı anda hem kulaklık ve saat bağlayıp ikisinide aynı anda kullanabilir miyim ?

KS

squid

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
BT 5.0 'ın özelliklerinden birisi çift cihaz bağlanabilmesidir.

uğur abi kişişel bir soru soracam satın almadan önce sen akıllı saat alsaydın senin için görüşme önemli olurmuydu olmazmıydı ? yani akıllı saat alırken telefonla görüşmesi olan bir akıllı saat alırmıydın yoksa önemsiz mi senin için

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
eSIM desteği olmadığı için sadece görüşme yapılabilir olması önemli değil benim şahsi görüşüme göre. eSIM desteği şu oluyor telefon yanında olmadan çağrı alıp görüşme yapabiliyorsun ama diğer türlü sadece görüşme özelliği olan saatlerde zaten telefon yanında oluyor. Bence eSIM desteği olmadan sadece görüşme özelliği olsa da olur olmasa da olur. Şart değil benim görüşüme göre.

KS

squid

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
eSIM desteği olmadığı için sadece görüşme yapılabilir olması önemli değil benim şahsi görüşüme göre. eSIM desteği şu oluyor telefon yanında olmadan çağrı alıp görüşme yapabiliyorsun ama diğer türlü sadece görüşme özelliği olan saatlerde zaten telefon yanında oluyor. Bence eSIM desteği olmadan sadece görüşme özelliği olsa da olur olmasa da olur. Şart değil benim görüşüme göre.

Uğur Abi tekrardan selam biraz düşündüm apple watch 3 varmış  telefonumda iphone 11 almışken apple ekosistemi olsun diyorum ama hala apple watch 3 alınır mı bütçem apple watch 3 yetiyor ? 2021 yılında hala alınır mı ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri