Öneri 12K Bütçe 2K Ips 165Hz Monitör

Samet001

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
12k bütçem var az buçuk aşılabilir 2k hem hikaye hem fps oyunları için monitör arıyorum benim iyi olduğunu düşündüğüm bir monitörü bırakıyorum buraya sizlerin düşünceleri tavsiyeleri nelerdir

nikflatron

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
dell g3223d alabilirsin. Ekran daha büyük olsun dersen. Ben kullanıyorum. Memnunum

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
750
Attığın monitör giriş seviye. Ben de g3223d öneririm.

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
750
Bütçeniz içinde alınabilecek en iyi monitör olarak gördüm ama bütçeyi sonuna kadar kullanmaya gerek olmayabilir. Dell ile yakın fiyatta bence tercih edilebilir.
Bu deforme ürün hocam. Vg27aqz ise bu varken alınmaz.

KS

Samet001

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
dell g3223d alabilirsin. Ekran daha büyük olsun dersen. Ben kullanıyorum. Memnunum
fps oyunuda oyniyacagim için çok büyük olmasi sorun olur diye düşündüm yoksa büyük olmasi daha iyi olur bir problem yok benim için

165 Hz'den fazla alırsın o bütçe ile
fazlası da olur

Bütçeniz içinde alınabilecek en iyi monitör olarak gördüm ama bütçeyi sonuna kadar kullanmaya gerek olmayabilir. Dell ile yakın fiyatta bence tercih edilebilir.
Bütçe ayirmisken sonuna kadar kullanip en iyisini almayi tercih etme tarafındayim

Bu deforme ürün hocam. Vg27aqz ise bu varken alınmaz.
Hangisi deformedir syqex hocamin attığı msi modeli hoşuma gitmişti

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
750
fps oyunuda oyniyacagim için çok büyük olmasi sorun olur diye düşündüm yoksa büyük olmasi daha iyi olur bir problem yok benim için

fazlası da olur

Bütçe ayirmisken sonuna kadar kullanip en iyisini almayi tercih etme tarafındayim

Hangisi deformedir syqex hocamin attığı msi modeli hoşuma gitmişti
İşte o deforme ürün.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri