iefe6060

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10
Selamlar max12k nvidia sistem arıyorum.

Bu sistemde KESİNLİKLE şunu değiştir dediğiniz hangi eksikleri var veya neler yapabılabilir üzerinde eğer başka önerileriniz varsa( NVİDİA ) bekliyorum

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,099
Thermaltake kasa alırsan güzel sistem bence

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
253
Bence sadece power değiştirsen yeter kasanın önü açık zaten gereksiz masraf olur

KS

iefe6060

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
253
Psu su nasıl

Hocam sistemde kasayla birlikte psu degistigi icin mecbur kalıyorum sonradan degistirme fırsatım yok
Kasa iş görür o açıdan elleme demistim PSU degistirmeni istememdeki amaç daha önce kullanmistim cızırtı geliyordu PSU dan ve de genel yorumlar pek iç açıcı olmadığı için bu sebeple PSU degistirmeni uygun gördüm

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Kasa iş görür o açıdan elleme demistim PSU degistirmeni istememdeki amaç daha önce kullanmistim cızırtı geliyordu PSU dan ve de genel yorumlar pek iç açıcı olmadığı için bu sebeple PSU degistirmeni uygun gördüm
direk t25 alsın hocam kafası ağırmaz en azından

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Kasa değişmedikçe PSU da değişmiyor o yüzden mecbur T25 kasayı seçmek zorunda ya da PSU yu ekstra farklı yerden alacak

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri