14.000TL bütçem var

mafia

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhabalar, herkese iyi günler ve iyi akşamlar diliyorum. Hayatım boyunca dizüstü bilgisayar kullandığım için masaüstü bilgisayar hakkında zerre bilgim yok. Kasa için ayırdığım bütçe 14.000TL'dir. Sizlerden tek ricam sistem toplamamda yardımcı olmanızdır. Oynadığım oyunlar da şöyle ki: CS:GO, Battlefield 1, Fortnite, Pubg vb. Fps oyunlarıdır. Bu oyunları en yüksek ayarlarda dahi oynasam mükemmel bir akıcılığa sahip olmak istiyorum. Hem güvenilir bir site hem de her şeyi ile tamam olan bir kasayı nereden temin edebilirim ? Şimdiden okuyup zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Tekrardan iyi günler dilerim.

KS

mafia

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Reis ben öğrenci birisiyim. Reklam yapmak gibi olmasın ama bildiğim en güzel ve en güvenilir site, İtopya'dır. Mümkün olursa sistemin her şeyini oradan toplamak istiyorum.

KS

mafia

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
İlgi ve alakanız için çok ama çok teşekkür ederim. Mükemmelsiniz...

KS

mafia

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Bu dizdiğiniz sistemin genel fiyatı nedir ? Yani ben siteye girdiğim zamam bana 7.500 gibi bir fiyat gösteriyor. Ben sadece sisteme ayırdığım 14 bin lirayı tamamen harcamak istiyorum.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Bana net bütçe verdiniz 14K dediniz ona göre sistem kurdum. Lütfen benim boşa zamanımı almayın. 7500 TL çıkıyor çünkü ben toparlarken stokta olan ekran kartını bitirmişler o fiyata bulunca. 

- Bu sistem aynı sistemin biraz revize hali. 3070 'i bitirmişler o yüzden 3060 Ti ile değiştirdim ve PSU 'yu biraz düşürdüm. İsterseniz aynı M.2 diskin 500 GB modelini seçip 400 TL kadar daha düşürebilirsiniz sistemi.

KS

mafia

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
İlk defa sistem toplayan birisi olduğum için bazı konuları anlamamıştım. Onun için kusura bakmayın. Değerli zamanınızı çaldıysam tekrardan kusura bakmayın. Ben sadece 14 bine sistem alacağım için ve attığınız linkin altında da 14.202TL yazdığı için 7.500TL'yi görünce şaşırdım. Onun haricinde dizdiğiniz sistem on numara. Bunun için tekrar tekrar çok teşekkür ederim. Yardımlarınız, ilgi ve alakanız için çok minnettarım. Ben tamamı ile oyuncu bilgisayarı dizmek istediğim için her şeyin en iyisi olsun istiyorum. Herhangi bir fps düşüşü ya da berbat bir akıcılık olmasın istiyorum. Ama tekrardan hem ilgi, alakanız hem de yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Bir sorun yok sistemde sadece ilk önerimde ekran kartını hemen bitirdiler o fiyata bulunca o yüzden o önerdiğim linkten çıkmış stok olmadığından. Güncelleyip tekrar 3060 Ti ile önerinizi yaptım.

Aşağıdaki sistem son ve en iyi önerimdir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri