1400TL Mekanik Klavye Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oaf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Günaydınlar,

Aklımda Razer Blackwidow v3, Cooler Master CK530 V2 TKL ve HyperX Alloy Origins veya Core modelleri var eğer bunlar o kadar kullanışlı klavyeler değilse 1300-1400 TL bandında TKL veya normal mümkünse red veya blue switch olabilecek klavyeler önerirseniz sevinirim.

İyi Forumlar...

Moderatörün son düzenlenenleri:

GhostPrices

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hocam bende bundan var zamanında 250 tl ye almıştım işinizi görürmü bilmiyorum ama parasının haketmediğini düşünüyorum red switch 250 hz den 1000 hz ye kadar driverinde klavye ayarı var makro cart curt şeyleride var ben direk uzun süreli kullanımından bahsedeyim csgo v.s bunnyhop temalı şeylerde sanki space tuşunda bi hafiflik olduğunu hissediyorum nası dersen normal klavyede cs de bunny yaparken bişi olmaz bunda spaceye v.s o tur şeylerde uzun süreli basınca sorun oluşturuyor gibi durduruyor takılma gibi bişi yapıyor aniden bende pek anlamadım önceden olmuyordu kullanma süresi uzayınca yavaştan bi cortlamaya geldiğini hissettiriyor gibi 3 4 yıldır temiz kullanıyorum sadece space tuşundan pek memnun değilim eskiden fiyat performans olarak almıştım bidaha alırmıyım herhalde almam kısaca %90 iyise %10 kötü olarak görüyorum ben ama tuşları yumuşak çok katı değil rahat ettirir yani başkada bi sorun yok şimdilik.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
RAZER ürünlerinin mekanik anahtarlarını oldum olası sevmemişimdir. Bana çok küt ve sesli geliyorlar.

TKL kıstasına takılmadan yorum yaparsam önerilen tüm ürünlerdeki en iyi klavye XPG Summoner ürünü ve sonra ASUS TUF ve HyperX sonra HP ürünleri geliyor diyebilriim. Diğer Cooler Master, ASUS Cerberus ve Trust ürünü önermem açıkçası.

Alternatif bakıp öneri yaparım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133

- Bütçenizi aşıyor ama inmiş fiyatı.

Hepsi F/P oranı yüksek ürünlerdir. Bence XPG ve HyperX ürünü bu liste içine alıp değerlendirmenizi bu ürünler arasında yapın.

KS

oaf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hepi

Hepsi F/P oranı yüksek ürünlerdir. Bence XPG ve HyperX ürünü bu liste içine alıp değerlendirmenizi bu ürünler arasında yapın.
çok teşekkür ederim emeğinize sağlık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri