Çözüldü 144Hz Monitör 144Hz Alamamak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131

Site bu hocam baktım hdmı 1.4 destekliyor dp 1.2
Burası distribütör sitesi ve sitede HDMI ve DP sürümleri yazmıyor. Nereden baktınız bilmiyorum ama eğer doğruysa HDMI 1.4 ile 1080p çözünürlükte 240Hz alabilirsiniz. DP 1.2 soketi de destekliyor 144Hz değerini.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Amazon’dan baktım öyle yazıyor

Yukarıdaki bağlantıyı diyorsunuz sanırım? Amazon.com.tr adresinde daha önce çok kez yanlış bilgi gördüm ama bu doğru olabilir. Zaten piyasanın geneli minimum bu sürümleri kullanıyor HDMI ve DP için. Özetle HDMI ve DP ile 144Hz alabilirsiniz normal şartlarda.

Sadece HDMI veya DP ile bağlayın monitörü ve monitör OSD menüsünden yani kendi ayarlarından görseller paylaşın. Bakalım bir ayar vs. var mı monitörde.

KS

Eıdorırkdk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9

Yukarıdaki bağlantıyı diyorsunuz sanırım? Amazon.com.tr adresinde daha önce çok kez yanlış bilgi gördüm ama bu doğru olabilir. Zaten piyasanın geneli minimum bu sürümleri kullanıyor HDMI ve DP için. Özetle HDMI ve DP ile 144Hz alabilirsiniz normal şartlarda.
Peki başka bir sorun var Ozaman ve çözemiyorum

KS

Eıdorırkdk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9

Sadece HDMI veya DP ile bağlayın monitörü ve monitör OSD menüsünden yani kendi ayarlarından görseller paylaşın. Bakalım bir ayar vs. var mı monitörde.
Hocam çok sağolun eve akşam geçicem Ozaman tekrar yazarım

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Peki başka bir sorun var Ozaman ve çözemiyorum

Birde Windows Ayarları > Sistem > Ekran > Gelişmiş Görüntü Ayarları bölümünden Yenileme Hızı ayarlarınızı gösteren görsel paylaşırsanız iyi olur.

KS

Eıdorırkdk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9

Birde Windows Ayarları > Sistem > Ekran > Gelişmiş Görüntü Ayarları bölümünden Yenileme Hızı ayarlarınızı gösteren görsel paylaşırsanız iyi olur.
IMG_4432.jpeg
IMG_4432.jpeg

Hocam şimdi burda hdmı bağlantı yaptığımda 120hz idi şimdi PC full kapalı iken hdmı i çıkardım dp ile bağladım açtım PC yi ve oldu çok teşekkür ederim reis siz olmasanız inanın yapamazdım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri