15.000TL Monitör Dahil Sistem Tavsiyesi (8 Ağustos 2022)

Heinzel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Selamlar Dostlar,

15 bin TL bütçem var Mönitör dahil Gaming PC arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Bende souldash kasayı önerecektim lakin monitörle beraber 17-18 k oluyor, monitör için aradığınız özellikleri yazarsanız daha rahat öneri yapılabilir hocam. Ayrı ayrı bir bütçe varmı kafanızda?

KS

Heinzel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Bende souldash kasayı önerecektim lakin monitörle beraber 17-18 k oluyor, monitör için aradığınız özellikleri yazarsanız daha rahat öneri yapılabilir hocam. Ayrı ayrı bir bütçe varmı kafanızda?
toplam 15k.3kya bi mönitör olamaz mı ya kral

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Monitör ortalama 3000 TL filan tutar piyasada zaten daha ucuz ürün yok. Maksimum 12K bütçeye sistem önerisi yapmak gerekiyor size. Bakarım ne önerebilirim.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Olur hocam neden olmasın ortalama fiyat suanki piyasa için bakayım Uğur hoca onaylı vardı stokta birşeyler :D

Buldum alternatif olarak değerlendirilebilir, bir ürün daha vardı ama 500 lira zam yemiş daha bugün yorumlarda yakalamıştım günlük yedik :D

KS

Heinzel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
KS

Heinzel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Panelleri farklı hocam attığınız ürün va panel, zaten profesyonel oyuncu değilseniz 144 ve 165 Hertz anlamanız çok zor, 240 olsa net anlaşılır da aralik az yani
vga panel falan çok anlamıyorum kral kötü bişey mi?

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
vga panel falan çok anlamıyorum kral kötü bişey mi?
Hocam kalite açısından IPS tavsiye ederim, şahsi görüşüm curved olmadığı sürece IPS imkanı varsa alınmalı. Kendim Va curved kullanıyorum çok sorun değil ama aynı fiyata flat ekranda IPS tavsiye ederim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
CPU :

GPU :

MB :

RAM : - x2 adet 998 TL

SSD :
KASA :
PSU :

MONİTÖR :
Toplamda minimum 16.105 TL yapıyor. Sonradan bileşen değiştirmenize gerek yok, hepsi başarılı ürünler.

Bütçenizi bir tık aşıyor ama karar sizin.

KS

Heinzel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
İleride de işlemciyi 5600 veya 5600x yaparsınız çok iyi bir sistem olur güle güle oynarsınız artık FPS barını bile açmazsınız.
hocam sizce kasa iyi mi arkadaşımada sordum "iyi bi system degil. anakart cok kötü ram dual kit degil m2 ssd eh iste kasa yanar izgara olur ben olsam almam" dedi sizce haklı mı?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri