15.000TL Monitör Dahil Sistem Tavsiyesi (8 Ağustos 2022)

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
hocam sizce kasa iyi mi arkadaşımada sordum "iyi bi system degil. anakart cok kötü ram dual kit degil m2 ssd eh iste kasa yanar izgara olur ben olsam almam" dedi sizce haklı mı?
Bu cümleyi hangi sistem için kurdu arkadaşınız hocam, şahsen uğur hocanin açık büfe sistemi içinse taş gibi dengeli sistem daha iyisini bu bütçeye yapabilirse link atsın alacak arkadaşlar sırada bekliyor :) diğer hazır sistem için de elbet eksikler var bahsedelim bundan lakin şu dönemde hazır olarak alternatifi yok kimseye bekleyin demeye de dilimiz varmıyor zamlardan dolayı

KS

Heinzel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Bu cümleyi hangi sistem için kurdu arkadaşınız hocam, şahsen uğur hocanin açık büfe sistemi içinse taş gibi dengeli sistem daha iyisini bu bütçeye yapabilirse link atsın alacak arkadaşlar sırada bekliyor :) diğer hazır sistem için de elbet eksikler var bahsedelim bundan lakin şu dönemde hazır olarak alternatifi yok kimseye bekleyin demeye de dilimiz varmıyor zamlardan dolayı
atıcam birazdan sistemi

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
hocam sizce kasa iyi mi arkadaşımada sordum "iyi bi system degil. anakart cok kötü ram dual kit degil m2 ssd eh iste kasa yanar izgara olur ben olsam almam" dedi sizce haklı mı?
Hocam bütçeye göre artırılabilir fakat "kasa yanar izgara olur" kelimesini genelde performax kasalarda kullanıyoruz Corsair Carbide SPEC-05 kasasında Psu da güzel gibi yanlışsam söyleyin hocalarım ona göre düzeltelim(@Heinzel, Yanlış anlamayın sakın ben Corsair psularını iyi biliyorum)

KS

Heinzel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Hocam ben bütçeye göre artırılabilir fakat "kasa yanar izgara olur" kelimesini genelde performax kasalarda kullanıyoruz Corsair Carbide SPEC-05 kasasında Psu da güzel gibi yanlışsam söyleyin hocalarım ona göre düzeltelim(@Heinzel, Yanlış anlamayın sakın ben Corsair psularını iyi biliyorum)
Diğer ram dual kit değil anakartda kötü degil dedi onlar için ne diyorsunuz hocam.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Diğer ram dual kit değil anakartda kötü degil dedi onlar için ne diyorsunuz hocam.
Özellikle konuya baştan baktım dual kit linki atilmayan tek sistem Uğur hocamın onda da kocaman "X2 alın fiyatı 998 olur" yazılmış. Hocam yanlışım varsa düzeltin ama hala aynı fikirdeyim 12-13 bandı için daha uyguna o kadar kaliteli bileşen yok, varsa talip olan arkadaşlara tavsiye edelim faydalansınlar. Diğer ürünlerde hep dual kit zaten, anakart olarak bende isterim b veya Z serisi kullanmanızı ama diğer parçalardan kismadan zor.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Hocam açıkçası o sizin bütçenize kalmış 15k lık öneri istediniz bende sizi uzun zaman sıkıntıya sokmayacak sistem önerdim eğer bütçe yükseltilirse sistemde arttırma yapabilirsiniz dual kit ram'e de ana kart yükseltmesine de ve psu'nun yükseltilmesine de ona ben karışamam o sizin bileceğiniz iş.

KS

Heinzel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
O monitör hakkında bilgim yok hocam yanlış yönlendirmek istemem dilerseniz bekleyin alternatif ya da o monitör için bilgisi olan bir üyemiz yardımcı olsun
ayrı bi konu açıcağım akşama dogru daha iyi olur

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
ayrı bi konu açıcağım akşama dogru daha iyi olur
Bütçemizin 3 k için sorun olduğunu da belirtip bahsettiğiniz ürünün linkini de eklerseniz alternatif 2.500 liralık öneri yapabilirler belki ama burdan dönüş olursa açmayın, forum kuralları gereği aynı konuyu açmak yasak.

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri