15.800TL PC Önerisi (11 Ağustos 2022)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
O tür PSU ürünleri hiç iyi olmuyor. Akım ve elektrik atlama sesleri, fan sesi vs. derken pek uzun vadeli PSU ürünleri değiller. Birde bölgenizde veya evinizde elektrik sorunları varsa yani voltaj düşüşleri yada yükselmeleri veya ani kesintiler vs. o PSU ve sistem pek güvende değil.

KS

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
164
O tür PSU ürünleri hiç iyi olmuyor. Akım ve elektrik atlama sesleri, fan sesi vs. derken pek uzun vadeli PSU ürünleri değiller. Birde bölgenizde veya evinizde elektrik sorunları varsa yani voltaj düşüşleri yada yükselmeleri veya ani kesintiler vs. o PSU ve sistem pek güvende değil.
sizce alınmalı mı yoksa asus rx6600xt ve r5 5500 corsair spec delta ile devam mı edilmeli ? corsair olan sistemi alırsam bir de üstüne kalan para ile soğutucu da alabiliyorum. sanırım corsair mantıklı gibi bilemedim.

KS

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
164
Ben olsam alır 6 ay kadar idare eder kullanır para biriktirip ürünü satıp daha iyi bir PSU alırdım.
anladım hocam. annemle de konuştum ve bütçemizi biraz aştığı için annem corsair olanla devam etmemi önerdi. hem psu kaliteli hem ek kalan param olacak ve soğutucu, klavye vs. alma şansım var.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri