1500TL Yazıcı önerisi?

caney

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Selamlar, düşük bütçeli iş gören bir yazıcıya ihtiyacım var. Okul hayatında iş görsün yeterli, renkli renksiz yazması önemli, önerilerinizi bekliyorum.

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
253
1500 bütçe ile bulabilirmisiniz bilmiyorum ama size önerim mutlaka dolum tanklı tercih edin kartuşlu kesinlikle tavsiye etmem hem çok dayanmiyo kartuşlar hemde kartuş fiyatları yazıcı paralarini geçebiliyor modele göre değişiyor

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Yukarıdaki arkadaşa katılıyorum bende aynı sorunu yaşadım. Bütçe yoktu geçici olsada yeter diye yazıcı aldım hp kartuşlu aldım. Masrafın kendini geçince, bu sefer epson tanklı yazıcı aldım. Çok memnunum ve çok daha az masraflı oldu.

moN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Bu ürünü bi incele derim işine yararsa alınabilir. Normalde epson l1110 var gayet iyi bi yazıcı fakat fiyatı artmış o yüzden link atmadım hiç.

KS

caney

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Bu ürünü bi incele derim işine yararsa alınabilir. Normalde epson l1110 var gayet iyi bi yazıcı fakat fiyatı artmış o yüzden link atmadım hiç.

Kartuşlu önermedi 2 arkadaşımız, tanklı almak daha iyi dedi. Ona göre öneriler de yapılabilir. Önerin için de teşekkürler

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
253
Yukarıdaki arkadaşa katılıyorum bende aynı sorunu yaşadım. Bütçe yoktu geçici olsada yeter diye yazıcı aldım hp kartuşlu aldım. Masrafın kendini geçince, bu sefer epson tanklı yazıcı aldım. Çok memnunum ve çok daha az masraflı oldu.
Bende HP yazıcı aldım dediğin gibi demo kartuşları oluyo ya ilk etapta bitti onlar dedim alırım iki kartuş nereye anliyosun ikisi yazıcı parası olunca vazgeçtim hatta dolum kiti aldım bir iki sefer doldurdum oda ayrı bir rezillik uğraştıriyo vs bıraktım imkanım olsa tanklı alırım.

KS

caney

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Bende HP yazıcı aldım dediğin gibi demo kartuşları oluyo ya ilk etapta bitti onlar dedim alırım iki kartuş nereye anliyosun ikisi yazıcı parası olunca vazgeçtim hatta dolum kiti aldım bir iki sefer doldurdum oda ayrı bir rezillik uğraştıriyo vs bıraktım imkanım olsa tanklı alırım.
Tanklı yazıcı önerilerinizi bekliyorum…

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Demodan sonra kartuş zaten dediğiniz gibi kartuş parası. Kartuş doldukça performans düşüyor.
Yazıcılar nasıl şu an bilmiyorum ama aldığım zaman en fiyat performans olanlar epson yazıcılardı.

ByMrOwl

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
önerecektim ama fiyatına bakınca vazgeçtim ₺2.000 filan almıştım galiba ₺4.600 kadar çıkmış wow aradığın aralıklardan çıkıyor senin ama yazıcıdan memnunum arkadaşların önerdiği gibi tanklı ve kardeşim için sürekli çıktı alıyorum renkliler pahalıdır diye siyah ağırlıklı kullanıyorum ve bunca zamandır 1.5 çizgi indi diyebilirim daha 3 çizgi var bitmesine

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri