15K Monitör Dahil Sistem

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
KS

iefe6060

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10
İntel daha performanslı.
Reis ben amdnin wattman hatasından korkuyorum açıkcası uğraşmakta istemiyorum bu konularda şanssızımdır 3050li en uygun fiyatlı makul bi bildiğiniz sistem varmı

mümkünse bunu al
Reis ben amdnin wattman hatasından korkuyorum açıkcası uğraşmakta istemiyorum bu konularda şanssızımdır 3050li en uygun fiyatlı makul bi bildiğiniz sistem varmı

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015

120tl farka psu fsp 650w seç

pcalacakadam

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81

Whql driver yüklediğin sürece 6000 serisinde wattmandan korkamana gerek yok cok nadir oluyor

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Reis o hata ne tam olarak açıklar mısın ekran falan mı kararıyor veya oyundan mı atıyor
Herhangi bir anda olabilir oyundayken , video izlerken. Ekran kartı sistemde ve ya kendisinde bir hata tespit ederse kendisini kapatıyor ve ekran kararıyor sistem çalışıyor ama kart çalışmıyor ve sistemi yeniden başlatmak gerekiyor. Doğru driver , kalite parçalar ve yüksek verimliliğe sahip bir PSU ile bu hatanın olma ihtimali azaltılabiliyor ama kesin olarak engellenemiyor.

KS

iefe6060

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10
Herhangi bir anda olabilir oyundayken , video izlerken. Ekran kartı sistemde ve ya kendisinde bir hata tespit ederse kendisini kapatıyor ve ekran kararıyor sistem çalışıyor ama kart çalışmıyor ve sistemi yeniden başlatmak gerekiyor. Doğru driver , kalite parçalar ve yüksek verimliliğe sahip bir PSU ile bu hatanın olma ihtimali azaltılabiliyor ama kesin olarak engellenemiyor.
Kafam çok karıştı şans faktörüde bi hayli fazla duruyor 3050li gençer gamingdeki attığından baska önerebileceğin varmı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri