16 Yaşıma Girdim Chess Press'de 75 Atıyorum

KS

yusufkaraca

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
hocam beni yanlış anlamış olabilir misiniz 90 kilo değil 90 lbs baştada yazmadım herhalde herkes yanlış anlamış awdjşawkd

90 kilo stroidli biri atabilir umarım herkes yorumlarda ynalış anlamamışlardırEkli dosyayı görüntüle 33848 bundan

en son yazdığımı okuyun yanlış bilgi vermişim 90 kilo değil
90 lbs :)
kaç aydır kaç yıldır yapıyorsun bu sporu bilmiyorum fakat hareketleri tam anlamıyla öğrenmeden makinede chest press ile çok ağır girmeni tavsiye etmem. çünkü makinede sağ sol kolun denge faktörü olmadığı için örnek veriyorum 75 kilonun 45 ini sağ ile 30 unu sol ile kaldırmış oluyorsun. yeni başladıysan eğer kendini sakatlayacak derecede ağır girmemeye çalış. vücudunu, hareketleri nizami şekilde yapmaya çalış. ne kadar ağır girersen gir yeni başladıysan eğer 3-4 ayda vucüt kendini ancak göstermeye başlıyor, düzenli olarak antrenmanlarını yap, acele edip gaza gelip sakatlanma, güzelce ısınmanı yap, supplementlere bel bağlama onlardan mucize bekleme derim nacizane :)
daha 3.haftam reis sağol ilgin için dediğini göz önünde bulundurcam

Eğer spor geçmişin yoksa genetik diyebiliriz. Ve chess press'te formun nizami 90 kilo ile 8 tekrar üstü nizami şekilde çıkıyorsan tam olarak genetiğin iyi diyebiliriz.
90 lbs bro ben başa yazmayı unuttum yani 40 45 kiloya denk geliyo

wooserr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
90 lbs :)

daha 3.haftam reis sağol ilgin için dediğini göz önünde bulundurcam

90 lbs bro ben başa yazmayı unuttum yani 40 45 kiloya denk geliyo
2 tane 40'lık dumbell ile mi atıyorsun yoksa makinedemi, makinada atıyorsan gayet normal dumbell ile atıyorsan bu işte bir iş vardır.

Ron

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
2 tane 40'lık dumbell ile mi atıyorsun yoksa makinedemi, makinada atıyorsan gayet normal dumbell ile atıyorsan bu işte bir iş vardır.
makinede atııyormuş kilo değil lbs yani 45k 42 kg civarları bir şey aslında cok değil bende yanlıs anlamışım

KS

yusufkaraca

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
makinede atııyormuş kilo değil lbs yani 45k 42 kg civarları bir şey aslında cok değil bende yanlıs anlamışım
bende sevinmiştim suan 105le atıyorum sormak istediğim yeni başlayanlar zar zor 3. aylarında 55i falan görüyor ben 2.haftadan 105 yani genetiğimmi iyi güçlümüyüm herkesten özür dilerim

makineden ama kastettiğim o değildi

Son düzenleme:

Lastguard

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
boyun kısa ise daha hızlı yükselmen normal ama bi sınırı var şöyle özetliyim
boyu kısa gym brolar 2kat xp alır ama 100 levelle sınırlıdır
boyu uzun gym brolar 0.5xp alır ama sınırsız levele sahiptir
AHAHHAHAAHAHAHA bugüne kadarki en iyi özet.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri