Fırsat 17.999Tl 3070 Sistem!

keremmms

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Sistem bizim burdaki vatan da yok sisteme biraz bakayım diye indim baktım sistem yok diyorlar. :D

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Sistem smokinlik olmuş @OceanLaB keşke smokini görseydik , uzun zamandır gelen en KRAL F/P sistemi yaptığın için teşekkürler . Emeği geçen herkesin eline sağlık .

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
😁 umarım yetişirsin millet daha 10 dakika olmadan vatana gitmiş sistemi almış

o site doğru sonuç vermiyor
İnşallah yetisirim yarın 13:50 de vatanda olucam değiştirmem lazım bu kasayi rx6700 ve i512400f 500gb almistim 18950 ye taksitle 19.5 falan aradım az önce hazır mı falan dedi fatura var mı dedi bende fatura var dedim hiç birşey hazır degi dedim sadece şuan elimizde fatura var dedim degistirebilir miyiz dedim aldiginiz kisi şuan bugunluk izinli dedin yarın sizi ariycak dedi tamam dedim bende o arayana kadar gitmiş olcam zaten inşallah stok bitmeden yetisirim 18000 e 3070 i512400f 1tb var ya lütfen yetisiyim yarın stok bitmemiş olur degisirler galiba çünkü daha aldigim şey hazır değildi inşallah yaaa

PCH piyasaya ulti attı
Harbi yaaa kimse böyle birşey yapamaz bu fiyatlarda inşallah yetişirim ya

Buff Medic

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
189
olm gene bitirmişler ampulune kaydırdıklarım

1691777039329.jpeg

Remexus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Tamam

Kapanmasına 10dk var sorun olur mu
Hacı inşallah alırsın o kadar cabalıyorsun bide bazı insanlar önceden alıp bunu pahalıya satıyorlar daha sonra yani şöyle diyim. Bazı satıcılar var internet cafe veya bu pc ile ilgilenen Büyük yaşta ki insanlar önden sipariş mi ne verip alıyorlar daha sonra da hayvan gibi 17K'dan 20,23K ya kadar satabiliyorlar belki de daha fazla ama inşallah alırsın sende

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
Hacı inşallah alırsın o kadar cabalıyorsun bide bazı insanlar önceden alıp bunu pahalıya satıyorlar daha sonra yani şöyle diyim. Bazı satıcılar var internet cafe veya bu pc ile ilgilenen Büyük yaşta ki insanlar önden sipariş mi ne verip alıyorlar daha sonra da hayvan gibi 17K'dan 20,23K ya kadar satabiliyorlar belki de daha fazla ama inşallah alırsın sende
İnşallah yarın sabah gidicem siz aldınız mı ben zaten sistem almıştım vatandan ancak dhaa hazır olmadı rx6700 i5 12400f salı günü almıştım baktım bugun bu geldi hazirlanmamisti benim sistemim yarın degisim için gidicem inşallah hem stok kalır hemde degisirler rx6700 sistemi 18950 ye aldım taksit 19.5 falan 500gb ssd bugün ise bu geldi of inşallah hem stok kalır hem degisirler bunun fiyatı 18000 daha ucuz hem daha iyi 950 tl isterseler onlarda kalabilir sorun yok yeterli 3070 li sistemi versinlr bana rx6700 3070 in yanında toz kalıyor abisi zor kapışıyor he illede 950 TL ye bisiler yükselt derseler 32gb ram yapicam veya işlemciye soğutucu alırım

Aras duven

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
1000 Stok nasıl bitti daha 24 Saat olmadı

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
1000 Stok nasıl bitti daha 24 Saat olmadı
Fikrim yok vallaha yarın gidip sorucam İnşallah bitmemiştir 148 mağaza var ve bunlarda 1000 stok var 148 magazanin her birine 6-7 stok düşüyor benim ilimde 2 tane vatan var 14-13 stok yani internet sitesinde şuan sadcee istanbul gözüküyor umarım benim sehirimde kalmıştır İnşallah ya bugün müşteri hizmetleri ile konuştum dediler fatura duruyor mu evet dedim sistem sizde mı dediler hayır dedim hazirlanmadi bile dedim yarın sizi aldığınız arkadaş ariycak dedi bugün izinli dedi izinli olmasaydı bugun gidicektim halledicektim zaten başka bilgisayarcı yok vatanda yarın sizi ariycak dedi bende o sıra gidicem stok bitmemiş olur İnşallah yaa benimkinde bitse bile İstanbul'dan sipariş etsinler ya büyük ihtimalle değiştirirler kasayı sorun olmaz o çünkü hazır bile olmadı of şu al sat yapanlardan nefret ediyorum mağazadan bile alıyorlar usenmeden , internet sitesinde şehirim gözükmüyor of ya

Remexus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
İnşallah yarın sabah gidicem siz aldınız mı ben zaten sistem almıştım vatandan ancak dhaa hazır olmadı rx6700 i5 12400f salı günü almıştım baktım bugun bu geldi hazirlanmamisti benim sistemim yarın degisim için gidicem inşallah hem stok kalır hemde degisirler rx6700 sistemi 18950 ye aldım taksit 19.5 falan 500gb ssd bugün ise bu geldi of inşallah hem stok kalır hem degisirler bunun fiyatı 18000 daha ucuz hem daha iyi 950 tl isterseler onlarda kalabilir sorun yok yeterli 3070 li sistemi versinlr bana rx6700 3070 in yanında toz kalıyor abisi zor kapışıyor he illede 950 TL ye bisiler yükselt derseler 32gb ram yapicam veya işlemciye soğutucu alırım
Ben aldım reis biraz daha üstüne para ekleyip dün 27K'ya sağlam bir pc dizdim şuan Valo İmmo takılıyorum maç atmıyorum şuan forumda ki yorumları ve insanlara bakıyorum öyle. Biandan senin yorumlarını okuyorum işte ne kadar çok istediğini ama yine de ne olursa olsun ne kadar çok istiyorsan yine de ümidini kesme bayır domuzları var diye yarın git bi bak belki olur sonuç olarak 1000 stok var bitmeye de bilir sadece bazı satıcılar var işte o sıkıntı onun dışında alırsın inşallah :))

Nasıl bitti hocam ?

1000 stok hemen bitemez 3070 in
Hocam bence bitmemiştir ya adamlar daha hazırlamadıysa yani 1000 stoğu yapmakta güç ister yani en geç yarına kadar belki satışı çıkar bilemeyiz çoğu insan istiyor zaten umarım herkes alır ya şu diğer satıcılara kalmaz inşallah

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
Ben aldım reis biraz daha üstüne para ekleyip dün 27K'ya sağlam bir pc dizdim şuan Valo İmmo takılıyorum maç atmıyorum şuan forumda ki yorumları ve insanlara bakıyorum öyle. Biandan senin yorumlarını okuyorum işte ne kadar çok istediğini ama yine de ne olursa olsun ne kadar çok istiyorsan yine de ümidini kesme bayır domuzları var diye yarın git bi bak belki olur sonuç olarak 1000 stok var bitmeye de bilir sadece bazı satıcılar var işte o sıkıntı onun dışında alırsın inşallah :))
Sen ne aldın reis sistem olarak ,
Eğer stok bitmiş olursa yarın üzgünüm ki 6700 hazırlanmaya devam edicek 3070 alamiycam

Hocam bence bitmemiştir ya adamlar daha hazırlamadıysa yani 1000 stoğu yapmakta güç ister yani en geç yarına kadar belki satışı çıkar bilemeyiz çoğu insan istiyor zaten umarım herkes alır ya şu diğer satıcılara kalmaz inşallah
Birisi youtubeye stok gozukmese bile gidin diyor var diyor

Kürşat Kütükçü

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,224
Merak etme al sat a gidecek sistem değildi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri