Fırsat 17.999Tl 3070 Sistem!

Remexus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Stok gelmiş hocam paran varsa çabuk al derim yamyamlar alıyor diye tahmin ediyorum @silentflex

Aras duven

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Arkadaşlar masaüstü bilgisayar alma hevesim vardı ama stok bittiği icin hevesim tükendi

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
@OceanLaB abi şu iki kardeşine güzellik yapamaz mısın bana ve bu arkadaşımıza @Aras duven stok bittiği için alamadık lütfen hocam ya yarın gidicem bakicam İnşallah stok kalmıştır kalmadıysa bir güzellik yapın lütfen hocam ya

Napicaz biz simdi
Taner abiden yardım istiycez başka çaremiz yok kanka

Sende etiketle ve benim gibi yaz @Aras duven

Aras duven

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
@OceanLaB abi şu iki kardeşine güzellik yapamaz mısın bana ve bu arkadaşımıza @Aras duven stok bittiği için alamadık lütfen hocam ya yarın gidicem bakicam İnşallah stok kalmıştır kalmadıysa bir güzellik yapın lütfen hocam ya

Taner abiden yardım istiycez başka çaremiz yok kanka

Sende etiketle ve benim gibi yaz @Aras duven
Taner abi inşallah bize yardım eder

apollonlykos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
142
12400f ve 13400f bittiği için yükseltme olarak 13600k felan istiyor vatan. fiyat da fırlıyor. ben pendik mağazasına gittim video yayımlandıktan 15dk sonra. oemde çalışan kişi aynı anda 2 telefonla konuşuyordu bir taraftan da gelen müşterilerle konuşuyordu :D stok kalmaz yarına muhtemelen.

Aras duven

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
12400f ve 13400f bittiği için yükseltme olarak 13600k felan istiyor vatan. fiyat da fırlıyor. ben pendik mağazasına gittim video yayımlandıktan 15dk sonra. oemde çalışan kişi aynı anda 2 telefonla konuşuyordu bir taraftan da gelen müşterilerle konuşuyordu :D stok kalmaz yarına muhtemelen.
Bence ek stok getirilmeli

keremmms

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Benim hemen dibimdeki vatana sistem gelmemiş bile bana öyle dediler ne alaka anlamadim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri