Öneri 1700 TL Mekanik Klavye Önerisi (Mart 2023)

Teblion

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119

Teblion

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Katılıyorum.
Akko, epomaker var veya 2. Elden custom klavye alırsın temiz.
benim attığım klavye hem type c çıkarılabilir kablosu var hem 2.4ghz ile bt özellikli hem de hot swap tuşları var ve keycapleri de pbt ASA profil ve aşırı iyi kalitesi var

Yok zaten custom zor bu fiyata 2. El bakılabilir customa zaten akko, epomaker VEYA yazdım
akko custom yapmıyor kaliteli üretiyor he akkonunda custom kitleri var zaten hem attığım klavye hot swap olduğu için gasket mountluysa eğer polycarbonate plate veriyor (pileksi givi ams değil baya esnek malzeme ve klavye sesini toklaştırıyor iyi mod yaparsan)

Yok zaten custom zor bu fiyata 2. El bakılabilir customa zaten akko, epomaker VEYA yazdım
ben geçen sene 2k bile harcamadan custom dizdim sonra custom akko 5075s + akko wine white prelubed switchleri kendi klavyem ve switchlerimle takasladım sonra üstüne custom kablo aldım mükemmel oldu onda da ASA profil var

bu arada inşallah sende yazın güzel pc ve klavye alırsın attığım klavyeyi sana da tavsiye ediyorum

UsluCaiey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Dostlar selamlar 1700 tl gibi bir bütçem var mekanik klavyeye geçmek istiyorum aktif olarak Logitech G213 Prodigy kullanıyorum lütfen membran veya mekanik hisli klavye önermeyin.
Aklımda Razer Blackwidow V3 TKL var sizin önerileriniz neler olacaktır ?
Hocam elimde rampage hydra 6 plus var ilgilenirsen aldığımım fiyata bırakırım 4 5 kere kullandım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri