Öneri 1700 TL Mekanik Klavye Önerisi (Mart 2023)

k0opaenks

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139
Dostlar selamlar 1700 tl gibi bir bütçem var mekanik klavyeye geçmek istiyorum aktif olarak Logitech G213 Prodigy kullanıyorum lütfen membran veya mekanik hisli klavye önermeyin.
Aklımda Razer Blackwidow V3 TKL var sizin önerileriniz neler olacaktır ?

MEDAXs

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Hocam mekanik redmi kullanmak isitiyorsunuz bluemu red ise optik klavye almanızı öneririm hem gecikmesi daha az hemde red switchke ayni sese sahip blue istiyorsanız mekanik şart.

KS

k0opaenks

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139
Hocam mekanik redmi kullanmak isitiyorsunuz bluemu red ise optik klavye almanızı öneririm hem gecikmesi daha az hemde red switchke ayni sese sahip blue istiyorsanız mekanik şart.
Hocam kusura bakma vallaha dediğinden hiçbir şey anlamadım.

KS

k0opaenks

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139
Mekanik switchte blue ve red var blue sesli red sessiz siz hangi modeli istiyorsunuz?
Hocam mekanik switchte sadece blue ve red yok ki green, brown, red, yellow bir sürü switch var benim özel bir isteğim yok blue hariç hepsi olabilir. Optik switch önermişsiniz ancak optik klavyeler gereksiz pahalı. 1700 TL civarına öneri istiyorum.

MEDAXs

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Hocam mekanik switchte sadece blue ve red yok ki green, brown, red, yellow bir sürü switch var benim özel bir isteğim yok blue hariç hepsi olabilir. Optik switch önermişsiniz ancak optik klavyeler gereksiz pahalı. 1700 TL civarına öneri istiyorum.
100m tıklama ömürlü optik klavye piyasanın en iyi f/p klavyesi bence 1200tl
Rampage Hydra R7 USB Full RGB Aydınlatmalı Optik Bosnian Layout Gaming Pro Mekanik Klavye

KS

k0opaenks

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139
100m tıklama ömürlü optik klavye piyasanın en iyi f/p klavyesi bence 1200tl
Rampage Hydra R7 USB Full RGB Aydınlatmalı Optik Bosnian Layout Gaming Pro Mekanik Klavye
Rampage düşünmüyorum hocam farklı bir öneriniz var mıdır ?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,374
Dostlar selamlar 1700 tl gibi bir bütçem var mekanik klavyeye geçmek istiyorum aktif olarak Logitech G213 Prodigy kullanıyorum lütfen membran veya mekanik hisli klavye önermeyin.
Biraz daha bütçe çıkabilirsiniz asus rog strix nx deluxe çok iyidir

Teblion

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
türkçe q zorunlu depilse şu en iyisi olacaktır;

melihdncrr_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Razer Ornata Chroma V2 kullanıyorum. Mecha Membran olarak geçiyor. Yüksek sesli mekanik bir klavye istemiyorsanız bu klavyeye bir bakabilirsiniz. Hissiyatı gayet güzel ve 1 senedir kullanıyorum bir sorun yaşamadım. Tavsiye ederim.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,977
Amazon üzerinden epomaker th66 bakabilirsiniz.

Teblion

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Razer Ornata Chroma V2 kullanıyorum. Mecha Membran olarak geçiyor. Yüksek sesli mekanik bir klavye istemiyorsanız bu klavyeye bir bakabilirsiniz. Hissiyatı gayet güzel ve 1 senedir kullanıyorum bir sorun yaşamadım. Tavsiye ederim.
hangi klavye?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri