Öneri 1800Tl M2 SSD Önerisi

_PhantoM_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
64
Selamlar yeni bir SSD alacağım 1800TL bütçem var öneri yapabilir misiniz?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Aşamıyorum peki başka ne alınabilir?

Birde gen olayları var sanırım şuan ki kullandığım SSD bu hangi slotlara takayım?
Adata XPG SX8100 512GB 3500/2400MB/s M.2 PCIe NVMe SSD
Ekran kartının üstü PCI 4.0 destekliyor. PCI 4.0 Bir SSD alırsanız onu üste takın , şuan kullandığınızı alta takın.

KS

_PhantoM_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
64
Ekran kartının üstü PCI 4.0 destekliyor. PCI 4.0 Bir SSD alırsanız onu üste takın , şuan kullandığınızı alta takın.
Tamamdır teşekkürler. Birde arkadaşın attığı SSD ile sizin attığınız aynı mı? Ona göre alacağım amazonda olanı daha uygun fiyatı orada.

Blaiszy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Tamamdır teşekkürler. Birde arkadaşın attığı SSD ile sizin attığınız aynı mı? Ona göre alacağım amazonda olanı daha uygun fiyatı orada.
Evet, aynı hocam. Amazon Germany'den gelicek o yüzden daha geç oluyor kargo süresi. KC yerine Renegade bir tık daha iyi diye biliyorum fiyat farkı yok denecek kadar az zaten.

KS

_PhantoM_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
64
Evet, aynı hocam. Amazon Germany'den gelicek o yüzden daha geç oluyor kargo süresi. KC yerine Renegade bir tık daha iyi diye biliyorum fiyat farkı yok denecek kadar az zaten.
O çok fazla oluyor hocam ya muhtemelen KC3000'ü alacağım.

Aynı galiba , sadece daha uzun sürede gelecek.
1 ayı geçmezse sorun olmaz. Birde sahte vs. olma ihtimali var mı? Sonradan ekstra yok gümrük vergisi vs. şeyler çıkar mı? Veya gümrüğe takılma durumu olur mu?

Blaiszy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
O çok fazla oluyor hocam ya muhtemelen KC3000'ü alacağım.

1 ayı geçmezse sorun olmaz. Birde sahte vs. olma ihtimali var mı? Sonradan ekstra yok gümrük vergisi vs. şeyler çıkar mı? Veya gümrüğe takılma durumu olur mu?

Bütçe 1800 demişsin 1800ü geçmiyor o yüzden söyledim. Hayır Amazon en baştan hepsini sizin için fiyata ekliyor bir sorun yaşamazsınız. 30 günlük iade politikası da mevcut kargo ve gümrük ücretleri dahil iade alabiliyorsun diye biliyorum.

KS

_PhantoM_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
64
Bütçe 1800 demişsin 1800ü geçmiyor o yüzden söyledim. Hayır Amazon en baştan hepsini sizin için fiyata ekliyor bir sorun yaşamazsınız. 30 günlük iade politikası da mevcut kargo ve gümrük ücretleri dahil iade alabiliyorsun diye biliyorum.
Birde @Syqex hocamın fikrini alalım. Renegade modelini mi almalıyım yoksa KC3000 modelini mi? Hangisi daha iyidir?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri