Çözüldü 18K Bütçe Laptop Öneri (17 Ağustos 2022)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emin küçük

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Herkese merhabalar,

Yaklaşık 18k bütçem var mühendislik için ve oyun oynayabileceğim bir laptop arıyorum çok kararsız kaldım montser abra a5 v17.2.3 önerir misiniz ya da önerebileceginiz başka laptop var mıdır teşekkürler şimdiden.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Hocam hepsiburada da güvenilirdir. 3060 Olan laptop benim bildiğim tek zaten bu fiyata başka 3060 laptop yok 21k civarından başlıyor.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Acer nitro ürünü daha önce de tavsiye edildi değerlendirebilirsiniz hocam, iyidir.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269

Merhabalar bu bilgisayar ile birlkte oyunlarda cok iyi performans alabilirsiniz özellikle İntel Core İ5 11400h ile birlikte cok iyi performans alırsınız
Önerilen pcler içerisinde rtx 3060-16gb ramler varken neden bu pcyi önerdiniz ki hocam ? Acer ürünüyle ilgili f/p olarak kaliteli ve güzele benziyor ancak birkaç kişi almak için çekinmişti. Monster eskisi kadar F/P değil ufak da olsa daha iyi pcler önerebiliriz. İllaki trendyol olsun diyorsanız 1-2 link ekliyorum.

Sygex'in paylaştığı Rtx 3060'lı Acer aralarında en iyisi ancak almak istemiyorsanız kendisinin attığı modelle benimkiler arasında seçim yapabilirsiniz.

KS

Emin küçük

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Acer almaya karar verdim önerileriniz için hepinize teşekkür ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri