Öneri 1K Kablosuz Mouse Önerisi

SneaX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
105
Merhaba arkadaşlar 1k kablosuz mouse önerisi olan var mı? olabildiğince f/p olsun eğer bu fiyata kablosuz kaliteli olmaz derseniz kablolu örneklerinizi de değerlendire bilirim önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

tunq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Merhaba arkadaşlar 1k kablosuz mouse önerisi olan var mı? olabildiğince f/p olsun eğer bu fiyata kablosuz kaliteli olmaz derseniz kablolu örneklerinizi de değerlendire bilirim önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
darmoshark n3

Alkameturkes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Razer Deathedder v2 pro bazen 1300 e filan düşüyor bütçeyi zorlayabilirsen tavsiye ederim

KS

SneaX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
105
@tunq @Alkameturkes agalar el tutuşum çok önemli bir etken mi çünkü önerdikleriniz şuanki mousumun ergonomik yapısına benzemiyor sorun olur mu? alışır mıyım? yoksa şuan ki mousum gibi bir ergonomik yapıya sahip bir mouse mu alayım.

tunq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
@tunq @Alkameturkes agalar el tutuşum çok önemli bir etken mi çünkü önerdikleriniz şuanki mousumun ergonomik yapısına benzemiyor sorun olur mu? alışır mıyım? yoksa şuan ki mousum gibi bir ergonomik yapıya sahip bir mouse mu alayım.
valla bu özelliklerden shapesi yüzünden vazgeçilmez bence

valla bu özelliklerden shapesi yüzünden vazgeçilmez bence
şimdiki mouseni ve tutuş şeklini yazsana

KS

SneaX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
105
gamepower bane güzel mouse çalışıyor ama takılma sorunu var beni deli ediyo

tunq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
ya alışlırım en kötü heralde ya mouse çok kıyak duruyo
geçen ay mouse aldım bende ilk başta bunu veya m3 halini düşünüyodum ama malzeme kalitesine laf etmişti bazıları bende vgn dragonfly f1 pro aldım

KS

SneaX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
105
geçen ay mouse aldım bende ilk başta bunu veya m3 halini düşünüyodum ama malzeme kalitesine laf etmişti bazıları bende vgn dragonfly f1 pro aldım
güzel mouse muş aslında ama bütçemi çok aşıyor ya

KS

SneaX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
105
borçla falan aldım bende ama buda sıkıntı çıkarmaz bence alanlar baya memnundu
bütçeyi arttıra bilirsem düşünücem hyperx haste vardı onu almayı düşünüyordum ilk kablolu ama çok hafif diyorlar onun hakkında ne düşünüyorsun 1k ya alınır mı

tunq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
bütçeyi arttıra bilirsem düşünücem hyperx haste vardı onu almayı düşünüyordum ilk kablolu ama çok hafif diyorlar onun hakkında ne düşünüyorsun 1k ya alınır mı
kablolu halinimi kablosuzunumu

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri