Öneri 1K Kablosuz Mouse Önerisi

KS

SneaX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
105
valla içinde 3335 sensör varmış n3 ün sensörünün 4 model eski sensörü galiba bide kablosuz olanın agırlıgı 59 grammış kablolunun agırlıgını bulamadım
hepsini bi süzgeçten geçireyim kablolu bana engel oluyo o yüzden istemiyorum kablosuz da gecikme olur diyede korkuyom

KS

SneaX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
105
gecikme olması mumkun degil bence n3 al geç
öyle diyorsan n3 alırım ya gecikme olmazsa çünkü kabnlolu çok engelliyo monitör ayağına çarpıyo falan

bide bu connct game güvenilir mi burdan söyleyim en ucuz burda

tunq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
öyle diyorsan n3 alırım ya gecikme olmazsa çünkü kabnlolu çok engelliyo monitör ayağına çarpıyo falan

bide bu connct game güvenilir mi burdan söyleyim en ucuz burda
üründe bi sıkıntı çıktıgında arkasında durmuyolarmış baya sıkıntı çıkmıştı bikaç kişiye ama diğer satıcılarda zam yapmış ben alcağım sıra aynıydı hepsi

KS

SneaX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
105
250 daha fazla verip hepsiburada dan almak daha mantıklı olucak sanırsam

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
647
Merhaba arkadaşlar 1k kablosuz mouse önerisi olan var mı? olabildiğince f/p olsun eğer bu fiyata kablosuz kaliteli olmaz derseniz kablolu örneklerinizi de değerlendire bilirim önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
alternatif

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,962
Ajazz aj199 al, normalde onermem ama n3den iyidir.

Alkameturkes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Valla ben de normalde EC1-A kullanıyorum, deatheadder v2 pro elime küçük geldi gibi hissettim, şahsen benim için tutuş önemli o yüzden v2 prodan vazgeçtim normalde mouse alacaktım onun yerine klavye aldım bakalım belki 1 aya mouse alırım. Eğer kredi kartın varsa taksitli şekilde ala bütçeyi de biraz artırmış olursun ona göre beğendiğin modelde ilerlersin

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri