2.000 - 2.500₺ Oyuncu Koltuğu Önerisi (Temmuz 2022)

Zackfair

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
İyi Forumlar.

Modart Pc'nin sistemini aldım. Diğer dış ekipmanlar da tamam. Sadece koltuk ve masa kaldı. Sizden ricam boyuma uygun 2.000-2.500 TL arası fiyat performans olarak iyi koltuk önerisi yapabilir misiniz? Boyum 1.89. Şimdiden teşekkürler.

Moderatörün son düzenlenenleri:

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
İyi forumlar. Modart Pc'nin sistemini aldım. Diğer dış ekipmanlar da tamam. Sadece koltuk ve masa kaldı. Sizden ricam boyuma uygun 2.000-2.500 TL arası fiyat performans olarak iyi koltuk önerisi yapabilir misiniz? Boyum 1.89. Şimdiden teşekkürler.
Hayırlı olsun.

ikikarefarki

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
53
Arkadaşım Hawk aldı gayet memnun. Ben xPrime King almıştım geçen sene, ben de gayet memnunum. Hawk'ın kumaş seçenekleri var, xPrime'da var mı bilmiyorum. Evde kedi felan yoksa almışken kumaş al derim.

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
serisini önerebilirim. Kumaş ve kaliteli ürünlerden. 'a da bakabilirsiniz. Zio ve xPrime kullanan da çok var fakat çabuk gıcırdamaya ve sallanmaya başladığını söyleyen yorumlar okumuştum o yüzden onlar hakkında kesin bir şey söyleyemeyeceğim.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Aga zio ya baktım da biraz kendi adını + logo nu koyabiliyorsun onların logo sunu bile kaldırtıyorsun (Ek para vererek).

KS

Zackfair

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Hocalarım teşekkür ederim. Sanırım seçimimi Uğur Hocam'ın sunduğu Exvega ve ya Hawk serisinden yana kullanacağım. Önerileriniz için tekrar teşekkürlerimi sunarım.

KS

Zackfair

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
bu ürünü önerebilirim. Kendimde takip ediyorum sık sık almak için.
Hocam hayırlı akşamlar. Sık sık takip ediyorum demişsiniz önerdiğiniz koltuğu. Takip ettiğiniz kadarıyla sık sık bu fiyata düşüyor mu merak ettim açıkçası. Yani indirime giriyor mu? Ona göre sipariş vermeyi düşünüyorum bu gece ama sık sık indirime giriyorsa biraz daha esnek bir zamana yayıp öyle alabilirim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Hocam hayırlı akşamlar. Sık sık takip ediyorum demişsiniz önerdiğiniz koltuğu. Takip ettiğiniz kadarıyla sık sık bu fiyata düşüyor mu merak ettim açıkçası. Yani indirime giriyor mu? Ona göre sipariş vermeyi düşünüyorum bu gece ama sık sık indirime giriyorsa biraz daha esnek bir zamana yayıp öyle alabilirim.
45-50 gündür bu fiyat bandından çok oynamadı. Benim bütçe için fazla yüksek ama takip ediyorum, belki daha da iner diye.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri