2.000 TL Gaming Kablolu ve Kablosuz Kulaklık Önerisi (Mayıs 2022)

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Merhaba,

2000TL ye kadar kablolu ve kablosuz kulaklık önerisi yapar mısınız?

Not: Kablolu ve kablosuz ayrı olacak şekilde kulaklık önerisi yapın lütfen. İki özelliğe sahip tek kulaklık bakmıyorum. Wireless olunca fiyat iki katına çıktığı için kablolu kulaklıkları da değerlendirmek istiyorum.

Not 2: Renk olarak beyaz seçeneği olursa süper olur.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,095
Selamlar,

Beyaz renk seçeneği olarak çok fazla model yok ne yazık ki. Logitech G733 Lightspeed var. O da 2.600 TL civarlarında geziyor.

Bir de Corsair Void Elite RGB 7.1 var. Fiyatı 1.549 TL

Ancak rengi kenara bırakıp farklı alternatiflere baktığımızda;

Logitech G PRO X ofiste kullandım. İncelemesini de yaptım. Hem yazılımsal, hem de performans olarak çok iyi bir kulaklık.

Bir de Corsair HS80 Wireless modeli var. Bunu da kullandım. Birazcık kafada oturaklığı belli oluyor. Performansı güzel.

-- İnceleme yazısı:

KS

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Selamlar,

Beyaz renk seçeneği olarak çok fazla model yok ne yazık ki. Logitech G733 Lightspeed var. O da 2.600 TL civarlarında geziyor.

Bir de Corsair Void Elite RGB 7.1 var. Fiyatı 1.549 TL

Ancak rengi kenara bırakıp farklı alternatiflere baktığımızda;

Logitech G PRO X ofiste kullandım. İncelemesini de yaptım. Hem yazılımsal, hem de performans olarak çok iyi bir kulaklık.

Bir de Corsair HS80 Wireless modeli var. Bunu da kullandım. Birazcık kafada oturaklığı belli oluyor. Performansı güzel.

-- İnceleme yazısı:

Tercihimi Logitech x Pro dan yana yapacağım sanırım. Hem siyah rengi 300 TL daha ucuz. Onu tercih edeceğim, mavi pek hoşuma gitmedi zaten. Herkeste övmüş kulaklığı. Teşekkür ederim hocam.

s4lly

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
225
Kablosuz olarak şu modellere bakmanızı öneririm:

Kablolu olarak şu modellere bakabilirsiniz:

- 1680₺
- 1211₺
- 1032₺
- 1508₺ (bunun yerine kablosuz almanız daha mantıklı arasında sadece 170₺ fark var.)

KS

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Kablosuz olarak şu modellere bakmanızı öneririm:

Kablolu olarak şu modellere bakabilirsiniz:

- 1680₺
- 1211₺
- 1032₺
- 1508₺ (bunun yerine kablosuz almanız daha mantıklı arasında sadece 170₺ fark var.)
Teşekkürler hocam Logitech g pro x tercih edeceğim :)

KS

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Ama Logitech g pro da terletir sanırım deri kulaklık :( siz hiç kullandınız mı hocam? Adana da yim çok sıkıntı bu yüzden.
@s4lly @OceanLaB

ibrahimc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Ben mi yanlış düşünüyorum diye merak ediyorum. Razer Blackshark V2 X'i 500-600 liraya almak daha iyi değil mi? Logitech G Pro X'ten hangi açılarda dezavantajı var? kablolu/kablosuz durumu dışında.

KS

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56

ibrahimc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
O zaman süper.

Fiyat farkına ve incelemelere baktığımızda daha iyi olması imkansız.
Hangi incelemeler onlar? merak ettiğim için soruyorum. Kulaklıkları gaming olarak kullanacağını tahmin etmiyorum bile bundan eminim. Böyle bir durumda diğer önerilerle kıyaslandığında 1500-2000 lira daha ucuzuna razer blackshark v2 x ilk tercihin olmalı diye düşünüyorum.

KS

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Hangi incelemeler onlar? merak ettiğim için soruyorum. Kulaklıkları gaming olarak kullanacağını tahmin etmiyorum bile bundan eminim. Böyle bir durumda diğer önerilerle kıyaslandığında 1500-2000 lira daha ucuzuna razer blackshark v2 x ilk tercihin olmalı diye düşünüyorum.

FPS rekabetçi oyunlar için kullanacağım. Verdiğim bağlantı üzerinden gelen yorumlara bakarsan bahsettiğim incelemeleri görebilirsin. Hepsi bağımsız, ürünü satın almış kullanıcılar tarafından yapıldığı için güvenilebilir.

ibrahimc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4

FPS rekabetçi oyunlar için kullanacağım. Verdiğim bağlantı üzerinden gelen yorumlara bakarsan bahsettiğim incelemeleri görebilirsin. Hepsi bağımsız, ürünü satın almış kullanıcılar tarafından yapıldığı için güvenilebilir.
önerilen hiçbir ürüne tercih edilemeyecek kadar kötü falan demiyorum. sadece fiyatlarına baktığımda sundukları kaliteyi kabul etmiyorum. G Pro X ile V2 X arasında 1500 lira fark var ve ben G PRO X'in aradaki farkın karşılığını verdiğini göremiyorum. FPS oyunlar için alacağım diyorsun. Aradaki fiyat farkını gözünün önüne getir ve iki ürünü arasındaki ses ve malzeme kalitesi farklarını düşün. Doğru cevabın V2 X olacağını anlayacaksın. eminim. Kepçe kulaklı biriyim. V2 X kullanırken bir kez bile kulaklıktan rahatsız olmadım. Ses kalitesi olarak ise durum ortada. kıyaslamaları/incelemeleri okuyabilirsin.

ibrahimc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
önerilen hiçbir ürüne tercih edilemeyecek kadar kötü falan demiyorum. sadece fiyatlarına baktığımda sundukları kaliteyi kabul etmiyorum. G Pro X ile V2 X arasında 1500 lira fark var ve ben G PRO X'in aradaki farkın karşılığını verdiğini göremiyorum. FPS oyunlar için alacağım diyorsun. Aradaki fiyat farkını gözünün önüne getir ve iki ürünü arasındaki ses ve malzeme kalitesi farklarını düşün. Doğru cevabın V2 X olacağını anlayacaksın. eminim. Kepçe kulaklı biriyim. V2 X kullanırken bir kez bile kulaklıktan rahatsız olmadım. Ses kalitesi olarak ise durum ortada. kıyaslamaları/incelemeleri okuyabilirsin.
ben seni düşünüyorum. sonra aradaki 1500 lirayı düşünüyorum. sonra g pro x almamalısın diye düşünüyorum. ergonomisiydi, şusuydu busuydu. V2 X diyorum susuyorum.

KS

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
@OceanLaB @ugur.gozaydin hocam iki kulaklığı versus.com dan karşılaştırınca arkadaşın söylediği doğru çıkıyor. Bu şekildeyse G Pro X almaya gerek yok sanırım. Yanlış mı anladım?
ben seni düşünüyorum. sonra aradaki 1500 lirayı düşünüyorum. sonra g pro x almamalısın diye düşünüyorum. ergonomisiydi, şusuydu busuydu. V2 X diyorum susuyorum.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
G PRO X ürününü denedim kısa süreli olarak gayet iyi ürün pişman etmez kolay kolay. Tabi kulaklık kişisel bir deneyim olduğu için sizin üründen ne beklediğiniz ve deneyim olarak ne alacağınız da önemli. V2 X ürünü USB versiyonsa denk görüyorum ürünleri ama düz versiyonsa denk değiller Logitech üründen yana kullanın tercihinizi.

SS markasına gelecek olursam tüm seriyi kısa süreli denemişliğim var 1 model hariç oda son çıkan ürünlerden ucuz Prime modeli. AC 9 bence şuan ki sıfır fiyatını hakkedecek bir ürün değil. Maksimum 2000 TL ve aşağısında alınır ama üzerinde tercih edilmez. AC 7 bence daha başarılı ama oda 2000 TL sınırını geçmeyi hakketmiyor. AC 3 hiç iyi değil benim deneyimime göre. Fiyatına göre çok iyi alternatifleri var piyasada.

CORSAIR VOID ELITE serisinde sorun yaşayan hatırı sayılır sayıda bir kitle var bence Wireless modeli yabancı kaynaklarda sorun olarak paylaşan var mı bakın. TR üzerindeki yorumlara pek güvenmiyorum.

Logitech G serisinden 733 performans olarak iyi bir ürün alınır ama 2000 TL etmez. Maksimum 1500-1600 TL filan ederi benim gözümde.

Özetle benim şahsi fikirlerim ve deneyimlerim bunlar.

Önerilen ürünlere gelecek olursak RAZER BLACKSHARK V2 USB öneririm ve G PRO X ürününü. Eğer alternatif isterseniz belirtmeniz yeterlidir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri