2.000 TL Kadar Klavye Önerisi (Mayıs 2022)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KS

bekirberk61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
O bütçelere çıkarsanız şuan için evet APEX PRO ve Logitech G915 Kablolu/Kablosuz modeli var. Ama Logitech G915 modeli şuan burada en ucuz değerlendirebilirsiniz. Normalde 3K bütçenin az üzerinde.
İngilizce olmasa güzel olabilirmiş teşekkür ederim önerileriniz için

KS

bekirberk61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Apex 7 ürünü standart mekanik o fiyatını hakketmiyor. LED ekranı var diye o kadar para verilmez standart bir klavyeye. Tabi bu bencesi.
siz diyorsanız doğrudur sizin öneripte aldıgım hiç bişeyde pişman olmadım o zaman %90 asusu alacağım xpg normal switch sanırım anladığım kadarıyla

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
siz diyorsanız doğrudur sizin öneripte aldıgım hiç bişeyde pişman olmadım o zaman %90 asusu alacağım xpg normal switch sanırım anladığım kadarıyla
Şuana kadar önerebileceğim en iyi 2 ürün bu iki klavye ama ille seçenek olsun başka derseniz öneriler yaparım, karar sizin.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Fiyatı bu arada ASUS ürünün indirimli bilginiz olsun. Normalde 2000 TL bandında bir ürün kendisi. Ülkemizde malum fiyatlar çok değişiyor, kaçırmayın çok bekleyip. Daha dün önerdiğim 2000 TL 'lik anakart bugün 3500 TL olmuş öyle düşünün.

KS

bekirberk61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Fiyatı bu arada ASUS ürünün indirimli bilginiz olsun. Normalde 2000 TL bandında bir ürün kendisi. Ülkemizde malum fiyatlar çok değişiyor, kaçırmayın çok bekleyip. Daha dün önerdiğim 2000 TL 'lik anakart bugün 3500 TL olmuş öyle düşünün.
sipariş verdim şimdi teşekkür ederim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Hayırlı olsun diyorum. Ürün gelince ilk izlenimlerinizi +/- olarak bir konuda paylaşırsanız sevinirim.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri