2 ekran

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Tam olarak yapmak istediğiniz şey nedir. 2 cihazı bir ekrana yansıtmak mı, yoksa bir laptop 'taki görüntüyü diğer laptop 'taki ekrana genişletmek mi? Eğer buysa yapılabilir ama aynı anda ikisini de kontrol edemezsiniz. Aynı ekipmanı bağlayıp tek bir mouse ve klavyeden kontrol etmelisiniz ki bir ekipmanın bir alıcısı olur bu yüzden mümkün değil sadece diğer cihazın ekranını kullanabilirsiniz.

KS

canlol4

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
2 laptop var 2 laptopu bir klavye mauseden kullanöak istiyotum

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Detaylarına bakmadım youtube üzerinden detaylara bakabilirsin bir çok video var ama bu tarz yazılımlar genelde iki cihazada kurulur ve iki yazılımda açılır ve bir key vs. ile eşitlenirler ve çalışmaya başlarlar.

KS

canlol4

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
1 laptopa indirdim bu çıktı ne yapıcam

abi diğer pc yede indirdim ama diğerr pcde açılmıyor

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
İki cihazada kurulduktan sonra ilk aşamada bir YES ve NO sorusu çıkacak ana makine yani mouse ve klavyesini kullanacağın PC hangisi ise bu soruya o PC 'de NO diyeceksin NO dediğin zaman bir şifre ve PC adı gözükecek. Diğer PC 'de YES dediğinde ki sende ki ekran bu buraya o biligileri gireceksin ve Link diyeceksin hepsi bu kadar. Sonra bir ekran açılacak ve bu ekranda ana PC ve diğer bağlı makineler görünecek. Ekran şeklinde resimleri var bu kısımda Local Machine ANA PC yani klavye mouse 'unu diğer PC 'lerde kullanacağın PC ve diğer PC 'ler var. Bu PC ekranlarını sürükleyebiliyorsun basılı tutunca üzerine mouse ile diğer PC bu Local PC 'nin hangi tarafında kalırsa Mouse o tarafa doğru sürüklediğinde ANA PC 'de ki son noktadan diğer PC 'ye geçecek mouse hepsi bu kadar.

KS

canlol4

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
tmm abi onları yaptım şimdi öbür laptopa indirdim aç diyorum açılmıyor neden olabilir

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Neyi aç diyorsun açılmıyor. İki PC 'yede programıda kurup bu dediklerimi yapacaksın. Yazılım açılmıyorsa kaldır tekrar kur.

KS

canlol4

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
abi ben yapoamadım bi yarım saat sonra tw den bağlanıp baksan olurmu

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Bak ben iki PC 'yede aynı anda bağlanıp bunu halledemem sen bu diğer PC 'de bu yazılımı açtığın anda sorun olmadan işlem tamamlanacak. Şunları dene önce IOBit Uninstaller ile yazılımı kaldır sonra IOBit Driver Booster ile sistemi bir tarat ve eksik Windows kütüphanesi vardır muhtemelen sürücüleri güncelle sonra PC 'yi yeniden başlat ve yazılımı tekrar kur.

KS

canlol4

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
ikisinede bağlanmayacan abi birsinde açıldı açılmayana bağlan diyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri