2 ekran

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Benim sistemim arızalı bir kaç yazılım türü çalışmıyor TEAM ve benzeri uygulamalar dahil format işlemi görecek bu yüzden uzaktan erişim ile halledemem. Detaylıca yazdım sen onları uygula yazılımın açılmamasının 4 temel sebebi olabilir. Birincisi eksik Windows kütüphanisi bileşenleri VC-Redist (Runtimes) 'ler yani diğeri yazılımın düzgün kurulamaması bir diğeri ise antivirüs vs. gibi bir yazılımın engellemesi ve son olasılık ise yönetici hakları. Uygulamayı sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştırmayı dene bu son olasılık ise böyle çözülür değilse aşağıdakileri uygula.

Önce IOBit Uninstaller yazılımını indir/kur ve bu kontrol yazılımı kaldır sonra IOBit Driver Booster yazılımını indir/kur ve sistemi bir tarat ve eksik Windows 'un eksiklerini güncelle. Sonra PC 'yi yeniden başlat ve control yazılımı tekrar kur.

KS

canlol4

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
abi bide laptopda hafıza olmadığı için windows güncelleme olmadı ondan olabilirmi

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Büyük ihtimal ile sorunun bu Windows 'ta C diskinde her zaman 50 GB kadar yer bırakmalısın sistem düzgün çalışmaz yoksa.

KS

canlol4

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
tmm abi peki ana ekrandaki sayfayı diğer ekrana atabiliyormuyum yada oyundayken yan ekrana geçebiliyormuyum

bide diğer ekranda klavye çalışmıyor

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Ayarlarında klavyeyi devredışı bırak etkin Disable olarak geliyor onu aktifleştir. Birde dediğin taşıma vs. olaylarını hiç bilmiyorum bir araştır yazılımı Youtube üzerinden. Ama teknik olarak mümkün değil iki farklı PC kullanıyorsun bunu yapamazsın yani. Başka sorun kaldı mı?

KS

canlol4

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
yok abi tek sıkıntı klavye ile sayfa onlarda olsa tmm

abi bi en küçük hdmı ve bide normal hdmı giriş var iksindede hdmı alsam 2 ekran yapabilirmiyim bu sefer klavye ve sayfa yan tarafa atabilirmiyim

abi bi en küçük hdmı ve bide normal hdmı giriş var iksindede hdmı alsam 2 ekran yapabilirmiyim bu sefer klavye ve sayfa yan tarafa atabilirmiyim

https://urun.n11.com/uydu-ekipman-v...0fNwseAi5foZiARrxywaAohjEALw_wcB&gclsrc=aw.ds şöyle bişey diyorum birisinde büyük birisinde küçük girişli var

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
HDMI ile yapamazsın, iki ayrı sistemi bir kablo kontrol etmezsin. Bu verdiğim yazılım ve benzerleri ile yapabilirsin bunu. Bir kaç alternatif yazılım var http://www.keyboard-and-mouse-sharing.com/download.php bu mesela buna da bakabilirsin. Nasıl kullanıldığını bilmiyorum bu yüzden bana sorma sadece programı buldum. Youtube üzerinde var videoları onlara bak.

KS

canlol4

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
bunda sayfa gönderme varmı

abi videoda izledim ama bağlayamamdım

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Programı kuruyorsun 2 makinedede sonra kontrolü yapacağın makinede sol alt köşeden ikonuna sağ tıkla yazılımın ve Monitor Maneger 'e tıkla orada monitörler var listeyi ana monitör başta olacak şekilde düzenle ve ok de hepsi bu kadar. Olmaz ise ayarlarına gir ve Monitör Switching ayarında Monitor switching only if diye bir kutu var ona işaret koy ve orada yazan tuşa basın diğer monitöre geçer yazılım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri