Öneri 20.000₺ Civarı Sistem Önerisi

Disquel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba, iki sistem arasında kaldım aradaki fiyat farkına değer mi emin olamadım sizlere danışmak istiyorum. Önerilerinize açığım (işlemci intel, gpu nvidia olmalı), yardımlarınız için teşekkürler. Max. çıkabileceğim rakam 21.000₺

Ekli dosyalar

• 3060ti.jpg
    3060ti.jpg
    104.3 KB · Görüntüleme: 16
  • 3060.png
    3060.png
    40.1 KB · Görüntüleme: 14

Moas

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
104
Merhaba, iki sistem arasında kaldım aradaki fiyat farkına değer mi emin olamadım sizlere danışmak istiyorum. Önerilerinize açığım (işlemci intel, gpu nvidia olmalı), yardımlarınız için teşekkürler. Max. çıkabileceğim rakam 21.000₺
20 bin liraya 12100f mi.. Hocam dur ne yapıyorsun o nasıl kazıklanma. Aman ha, illa ki bir arkadaşımız iyi bir sistem yollayacaktır, bekleyin lütfen. Vaktim olsaydı direkt araştırırdım sizin için ama lütfen hocaları bekleyin yazarlar illa

KS

Disquel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
20 bin liraya 12100f mi.. Hocam dur ne yapıyorsun o nasıl kazıklanma. Aman ha, illa ki bir arkadaşımız iyi bir sistem yollayacaktır, bekleyin lütfen. Vaktim olsaydı direkt araştırırdım sizin için ama lütfen hocaları bekleyin yazarlar illa
şuan araştırıyorum hocam hemen almayacağım, elimdeki sistemi sattım. önümüzdeki hafta içi siparişi geçmem lazım

hocam bu sistemi gördüm fakat intel işlemci birinci önceliğim, ayrıca anakartı b550 yapsam daha iyi olmaz mı ?

Ekli dosyalar

• 3070.jpg
    3070.jpg
    108.9 KB · Görüntüleme: 6

İcardiiiii

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
şuan araştırıyorum hocam hemen almayacağım, elimdeki sistemi sattım. önümüzdeki hafta içi siparişi geçmem lazım

hocam bu sistemi gördüm fakat intel işlemci birinci önceliğim, ayrıca anakartı b550 yapsam daha iyi olmaz mı ?
Gayet iyi bu şekilde

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681

bu güzel hocam

CANBEY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Önceliğiniz neden intel işlemci?
kime sorsam intel intel

CANBEY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
daha stabil çalışıyor diyemiş galiba
bence garip bu devirde sistemi bulduk stabili kaldı 20k ya sistem yok doğru düzgün 20-25k bandında amd intel çok ama o paraları kimse vermek istemiyor e malum durumlar çok kötü bende araştırma yapmak için foruma girdim çok kirli bilgi var ayırt edilmiyor r5-5500 5600 5600x gibi sistemlerin verimleri çok iyi ama intel ile arasında fiyat farkı kaldımı bilmiyorum bayadır piyasadan uzağım 2 el sistem almak istiyordum ordada acaba ekran kartı ming gördümü görmedimi nasıl kullanıldı diye kafa yoruyorum allah kolaylık versin

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
bence garip bu devirde sistemi bulduk stabili kaldı 20k ya sistem yok doğru düzgün 20-25k bandında amd intel çok ama o paraları kimse vermek istemiyor e malum durumlar çok kötü bende araştırma yapmak için foruma girdim çok kirli bilgi var ayırt edilmiyor r5-5500 5600 5600x gibi sistemlerin verimleri çok iyi ama intel ile arasında fiyat farkı kaldımı bilmiyorum bayadır piyasadan uzağım 2 el sistem almak istiyordum ordada acaba ekran kartı ming gördümü görmedimi nasıl kullanıldı diye kafa yoruyorum allah kolaylık versin
amdde işlemci olarak en alınabilcek 5600 çünkü 5500'den iyi 5600x ile arasında da 2-3 fps var o yüzden amd seçilmesi daha mantıklı f/p çünkü

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,094
yok hazır sistem bunlar, sadece özelleştirme yaptım

rtx3070'li sistemden mi bahsediyorsunuz
reis şuan işlemci olarak düşük orta segment de amd en iyi ama üst segmentde intel parçalar bence o rtx 3070 deki kasada 1 tb m2ssd almadan alma derim 500gb şuan nerdeyse hiçbir oyuna yetmez

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
reis şuan işlemci olarak düşük orta segment de amd en iyi ama üst segmentde intel parçalar bence o rtx 3070 deki kasada 1 tb m2ssd almadan alma derim 500gb şuan nerdeyse hiçbir oyuna yetmez
arkadaşın alması gereken işlemci AMD hocam daha fazla performans alır

KS

Disquel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Önceliğiniz neden intel işlemci?
kime sorsam intel intel
Fps odaklı oyunlarda daha basarili buluyorum. Ayrica hazir sistemlerin cogunda b450 anakart var ve ramler 3200mhz amd islemcilerde mhz onemli bir etken. 5600 islemciyi yazın sivi sogutucu olmadan kullanmayi düşünmüyorum. Bu saydigim etkenler ayrıca masraf demek.

Haklisiniz butceme gore ayarlayabilirsem muhakkak 1TB M2 SSD alacagim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri