Çözüldü 20.000TL Bütçe Hazır Sistem Önerisi (4 Ağustos 2022)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kamil..

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhabalar,

17 bin 20 bin arası oyun oynamak için hazir sistem sadece kasa

Moderatörün son düzenlenenleri:

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
17 bin 20 bin arası hazir sistem sadece kasa oyun oynamak için
Bu var hocam ekran kartı cashbackle 1750 lira dönüşü olması lazım, normalde dün 750b model PSU da vardı ama 650 watta çekmişler bu modele cashback yok. Konuyla alakalı linki de ekliyorum seçenekler arasına ekleyebilirsiniz :

Ödeme :

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Bende bu sistem yazan fiyata ASUS PRIME Z690-P D4 5333MHz(OC) DDR4 Soket 1700 M.2 HDMI DP ATX Anakart + Seagate 500GB Firecuda 510 NVMe M.2 SSD (3450MB Okuma / 2500MB Yazma) değişimleriyle öneririm. Toplamda 2810 TL geri ödemesi var. Sistem geri ödeme alınınca 19.071 TL fiyata düşüyor. Kalan bütçeye de sonrasında kule tipi iyi bir soğutucu alırsınız.

KS

Kamil..

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Daha fazla öneri verme şansınız varmı

KS

Kamil..

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bilgisayardan hiç anlamıyorum aldıktan sonra e naz 4 veya 5 sene güncel uyun oynaya bileceğim sistem önerileri verebilirmisiniz

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
dostum ben bunu aldım biraz önce çok az bi stoğu kaldı hızlı davranırsan alabilirsin bence
Bu sistem de güzel ama Uğur hocamla önerdiğimiz sistemler cashback ile daha uyguna geliyor bütçeniz dahilinde (arada 2 k ya yakın fark var) birini seçmeniz taraftarıyım. Aram iyi derseniz toplama sistem önerisi de yapılır ama tercih sizin. Hazır olarak bu sistemler sizi rahatlıkla uzun bir süre götürür canavar gibi kartları var.

AHMETAKDAĞ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
Bu sistem de güzel ama Uğur hocamla önerdiğimiz sistemler cashback ile daha uyguna geliyor bütçeniz dahilinde (arada 2 k ya yakın fark var) birini seçmeniz taraftarıyım. Aram iyi derseniz toplama sistem önerisi de yapılır ama tercih sizin. Hazır olarak bu sistemler sizi rahatlıkla uzun bir süre götürür canavar gibi kartları var.
hocam bu cashback olayı tam nasıl oluyor

AHMETAKDAĞ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
hocam ben mini ıtx alıcaktım ama babam internet alışverişine çok güvenmediğinden vazgeçmek zorunda kaldım o yüzden vatan-sinerji-gamingentr gibi mağazası bulunan yerlere yöneldim bende rx 6700 xt i5 12400f li bir sistem arıyorum sence hangisini almalıyım ?

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
hocam ben mini ıtx alıcaktım ama babam internet alışverişine çok güvenmediğinden vazgeçmek zorunda kaldım o yüzden vatan-sinerji-gamingentr gibi mağazası bulunan yerlere yöneldim bende rx 6700 xt i5 12400f li bir sistem arıyorum sence hangisini almalıyım ?
Valla hocam, şu sistemi vatandan almaya gidince bu ayın kirasina talip olursunuz. Bütçeniz hangisine yetiyorsa onu alın (uğur hocamın sistemde çok güzel 19 k attığım sistem de 17 civarı). Siz ne yapın edin babanızı ikna edin az buz paralar değil illa vatan diyorsanız öneri yapılır ama ciddi bir fark olacağı kesin.

AHMETAKDAĞ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
vatan değil hocam sinerji veya gaminggende olur istanbuldayım mağazaları var

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Daha fazla öneri verme şansınız varmı
Bu ayarda piyasada başka sistem yok. NVIDIA önermek istesem 6700 XT karşısına minimum 3060 Ti koymam gerek ama en ucuz 3060 Ti makine piyasada bu cihaz. Ama 5600G ile 12400F denk değil ve bu hazır marka sistem. Tamam içindeki bileşenler yonga olarak iyi ama pazarda bulabileceğiniz bileşenler değil hepsi HP özel yapımı bileşenler.

O önerdiğim ilk sistemi uzun yıllar kullanırsınız güçlüdür o konuda.

KS

Kamil..

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bende bu sistem yazan fiyata ASUS PRIME Z690-P D4 5333MHz(OC) DDR4 Soket 1700 M.2 HDMI DP ATX Anakart + Seagate 500GB Firecuda 510 NVMe M.2 SSD (3450MB Okuma / 2500MB Yazma) değişimleriyle öneririm. Toplamda 2810 TL geri ödemesi var. Sistem geri ödeme alınınca 19.071 TL fiyata düşüyor. Kalan bütçeye de sonrasında kule tipi iyi bir soğutucu alırsınız.
Son olarak eklemek istediğiniz başka sistem varmı yoksa bunu alip geçeyim mi

KS

Kamil..

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bu sisteme monitör kilavye mouse kulaklık önerebilir misiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri