20 bin TL Gaming Laptop Önerisi (Ocak 2022)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bathan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar,

20 bin TL civarı Gaming Laptop arıyorum. Sizce ne alınır bu fiyata?

6980HX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Cvp: 20k fiyata gaming laptop önerisi

İtopya'da ara sıra güzel laptoplar indirime giriyor onları takip edebilirsiniz. Daha dün akşam indirimdeydi bugün indirimi bitmiş.
İtopya dışında Monster v20.4 veya v21.6 bakabilirsiniz.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
4,998
Cvp: 20 bin TL Gaming Laptop Önerisi (Ocak 2022)

Merhaba,

Ürünü ne amaçlı kullanacaksınız? Detay verirseniz ürünler hakkında daha sağlıklı yönlendirme yapabiliriz.

Mr. ED

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Merhaba ben de 20k ya gaming laptop bakıyorumda şunu almayı düşündüm ama aynı fiyata daha iyi sistem var mıdır ? varsada atar mısınız 

6980HX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
RE: Cvp: 20 bin TL Gaming Laptop Önerisi (Ocak 2022)

Mr. ED' Alıntı:
Merhaba ben de 20k ya gaming laptop bakıyorumda şunu almayı düşündüm ama aynı fiyata daha iyi sistem var mıdır ? varsada atar mısınız 

Yukarda yorum atmıştım, İtopya'da indirim bekleyebilir veya Monster  alabilirsiniz. Eğer bütçeniz Monster'a yetmiyorsa sırasıyla  modeline,  modeline ya da   modeline bakabilirsiniz.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129

Önerilen Acer Nitro 5 AN517-41 AMD Ryzen 7 5800H 16 GB 512 GB SSD RTX 3060 144 Hz 17,3" cihazı ve Game Garaj Slayer 7XL-3060 C2 i7-11800H 16 GB 512 GB RTX3060 144 Hz 17.3" modeli başarılı ürünler tercih edilebilirler.

Alternatif olarak   bu modelde seçeneklerinizde olabilir. 

Ayrıca ne için kullanılacak cihaz detay verirseniz @"OceanLaB" Taner beyin sorduğu gibi daha sağlıklı öneriler yapabiliriz. Önerilen cihazlar her işi yapabilir ama işe göre CPU yada GPU bileşeni önde olan öneriler yapabiliriz.

Mr. ED

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
OceanLaB' Alıntı:
Merhaba,

Ürünü ne amaçlı kullanacaksınız? Detay verirseniz ürünler hakkında daha sağlıklı yönlendirme yapabiliriz.

ugur.gozaydin' Alıntı:
Önerilen Acer Nitro 5 AN517-41 AMD Ryzen 7 5800H 16 GB 512 GB SSD RTX 3060 144 Hz 17,3" cihazı ve Game Garaj Slayer 7XL-3060 C2 i7-11800H 16 GB 512 GB RTX3060 144 Hz 17.3" modeli başarılı ürünler tercih edilebilirler.

Ayrıca ne için kullanılacak cihaz detay verirseniz @"OceanLaB" Taner beyin sorduğu gibi daha sağlıklı öneriler yapabiliriz. Önerilen cihazlar her işi yapabilir ama işe göre CPU yada GPU bileşeni önde olan öneriler yapabiliriz.

Genel olarak Oyun performansı iyi olan laptop arıyorum yayın falan açabileceğim program olarak video edit programları falan kullanmayı düşünüyorum

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129

Son önerdiğim MSI ürün dahil hepsi başarılı ürünler bu konularda.

6980HX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Mr. ED' Alıntı:
OceanLaB' Alıntı:
Merhaba,

ugur.gozaydin' Alıntı:

Genel olarak Oyun performansı iyi olan laptop arıyorum yayın falan açabileceğim program olarak video edit programları falan kullanmayı düşünüyorum

Performans olarak en iyi performansı Monster modelleri verecektir, diğer konuşulan laptopların ekran kartı TDP değeri Monster'dan daha düşük.
MSI GF66 Katana ben önermiyorum Gamegaraj Slayer bir üst seri kasa kullanıyor 17'' ve RAM avantajı var birde.

Şu anda siteye giriş yapamıyorum ancak Itopya'da indirimler başlamış yine, güzel bir cihaz varsa atacağım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129

TDP değeri olarak @"6980HX" 'nın dediği gibi farklar var ürünlerde ama hepsi performanslı cihazlar. Kullanıcılar marka , kalite ve soğutma gibi değerlere ayrı ayrı bakabiliyorlar. Bu yüzden Monster yada Game Garaj ürünü alın geçin gibi kesin bir cümle kurmuyorum ben. Hepsi başarılı karar sizde.

- Kaliteli bir üründür ama 60Hz 4K ekran sahip. İndirimde şuan. Online oyunlarda performanslı olmayacaktır ama indirimde görünce önereyim dedim.

6980HX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
RE: Cvp: 20 bin TL Gaming Laptop Önerisi (Ocak 2022)

ugur.gozaydin' Alıntı:
TDP değeri olarak @"6980HX" 'nın dediği gibi farklar var ürünlerde ama hepsi performanslı cihazlar. Kullanıcılar marka , kalite ve soğutma gibi değerlere ayrı ayrı bakabiliyorlar. Bu yüzden Monster yada Game Garaj ürünü alın geçin gibi kesin bir cümle kurmuyorum ben. Hepsi başarılı karar sizde.

- Kaliteli bir üründür ama 60Hz 4K ekran sahip. İndirimde şuan. Online oyunlarda performanslı olmayacaktır ama indirimde görünce önereyim dedim.

Güzel laptop, yine indirime girmiş; 60Hz ekran sorun olmayacaksa veya harici monitör ile kullanılacaksa bu alınmalı bence paneli çok iyi.

Sadece markaya bakıyorsa Msi alınabilir ama zaten ikiside Msi ürünü, Gamegaraj 3060 7XL Msi GL76 kasası kullanıyor diğeri zaten direkt GF66.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
6980HX' Alıntı:
ugur.gozaydin' Alıntı:

Güzel laptop, yine indirime girmiş; 60Hz ekran sorun olmayacaksa veya harici monitör ile kullanılacaksa bu alınmalı bence paneli çok iyi.

Sadece markaya bakıyorsa Msi alınabilir ama zaten ikiside Msi ürünü, Gamegaraj 3060 7XL Msi GL76 kasası kullanıyor diğeri zaten direkt GF66.

Harici ekran kullanılacaksa kesinlikle bende öneririm Gigabyte ürünü. Oldukça başarılı donanımları var ve GPU birimi P modeli yani güçlü TDP değeri olan seri.

GameGaraj ürününü bende öneriyorum ama işte herkes bilmiyor markanın arkasındaki EKSA firmasını ve ürünün iş ortaklarının MSI gibi firmaların olduğunu.

6980HX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
ugur.gozaydin' Alıntı:
6980HX' Alıntı:

Harici ekran kullanılacaksa kesinlikle bende öneririm Gigabyte ürünü. Oldukça başarılı donanımları var ve GPU birimi P modeli yani güçlü TDP değeri olan seri.

GameGaraj ürününü bende öneriyorum ama işte herkes bilmiyor markanın arkasındaki EKSA firmasını ve ürünün iş ortaklarının MSI gibi firmaların olduğunu.

Sanki Aero modelleri yüksek TDP değerine sahip değildi diye hatırlıyorum araştırmak lazım. Yanlış yazmış olabilirler geçen gün IPS monitöre TN yazmışlardı.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129

Amazonda.com adresinde de baktım ürüne 105W TDP yazmışlar.

Evet birkaç yabancı sitede araştırdım KD modeli yani bu paylaştığım ürün 105W TDP değerinde 1,503MHz bir 3060 GPU birimine sahip.

Kendi sitesinde de belirtilmiş  105W doğrudur.

mayasur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
GameGaraj ürününü tavsiye ediyorum ama markanın arkasında EKSA'nın olduğunu ve ürünün iş ortaklarının MSI gibi firmalar olduğunu herkes bilmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri