Öneri 2000Tl'ye Oyuncu Kulaklığı Önerisi

ÖmerCN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selamlar,

En fazla 2000 TL'ye çıkabilirim. Bu fiyatlarda ki F/P oyuncu kulaklığı arıyorum. Genellikle FPS oyunları oynuyorum. Valorant Fortnite R6 gibi oyunlar şimdiden önerileriniz için teşekkürler.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Bu ürün şu an indirimde, fiyat performans olarak tercih edilen bir model.

- 1790TL

Artı olarak 1k bütçeye de Hyper X Cloud II tavsiye ederim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
  1. - Buradaki tüm ürünler arasında empedans değeri en yüksek ürün bu. 55 ohm empedans değerine sahip bu ürün ve diğer ürünlerde bu değer 32 omh standart. Buda ses kalitesini bu kulaklık için oldukça yüksek bir seviyeye çıkartıyor. Tabi bu ürünü besleyecek bir ses kartınızın olması gerek anakartınızda. Ses yongası olarak minimum ALC1200 altında yüksek seviye kapasitörlerle beslenen bir ses yongası yoksa bir deneyim beklemeyin.
Bu 9 ürünü önerebilirim size.

lalatr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
  1. - Buradaki tüm ürünler arasında empedans değeri en yüksek ürün bu. 55 ohm empedans değerine sahip bu ürün ve diğer ürünlerde bu değer 32 omh standart. Buda ses kalitesini bu kulaklık için oldukça yüksek bir seviyeye çıkartıyor. Tabi bu ürünü besleyecek bir ses kartınızın olması gerek anakartınızda. Ses yongası olarak minimum ALC1200 altında yüksek seviye kapasitörlerle beslenen bir ses yongası yoksa bir deneyim beklemeyin.
Bu 9 ürünü önerebilirim size.
Merhabalar Realtek S1200A Codec: Realtek®S1220A ses yongası var anakartta bu listelediğin ürünlerden hangisini almalıyım sence?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Merhabalar Realtek S1200A Codec: Realtek®S1220A ses yongası var anakartta bu listelediğin ürünlerden hangisini almalıyım sence?
Ben 4 numarayı seçerdim ses kartınız o ürünü besleyebilir. Çoğu yabancı kaynak inceleme kanalında ses , mikrofon ve genel ürün olarak 10 üzerinden 9 veya 5 üzerinde 4 puan alan nadir ürünlerdendir.

starkgeist

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben 4 numarayı seçerdim ses kartınız o ürünü besleyebilir. Çoğu yabancı kaynak inceleme kanalında ses , mikrofon ve genel ürün olarak 10 üzerinden 9 veya 5 üzerinde 4 puan alan nadir ürünlerdendir.
merhaba, bende sharkoon sgh50 almayı düşünüyorum ama codec ALC892 yeterli değil sanırım, yanına Creative soundblasterx G1 7.1 usb kartı alsam kulaklıktan tam verim alabilir miyim ?

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633

POLAT ALEMDAR_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Selamlar,

En fazla 2000 TL'ye çıkabilirim. Bu fiyatlarda ki F/P oyuncu kulaklığı arıyorum. Genellikle FPS oyunları oynuyorum. Valorant Fortnite R6 gibi oyunlar şimdiden önerileriniz için teşekkürler.
Bütçe arttırsanız bu, artırmazsanız
@Greewe hocam öneri yapar.

starkgeist

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Normal v2 almak en iyisi. Ben kullanıyorum memnunum. Sss ayarı yaptıktan sonra uçuyor. Mükemmel bir kulaklık.

Ayrıca bütçeniz varken x almayın normal v2 alın. Birçok özelliği var.
hocam normalde soundblasterx g1 alacaktım fakat problemli ürünmüş.. 2.el Sound BlasterX AE-5 Plus veya Sound Blaster Z SE alacağım o yüzden normal v2ye gerek yok diye düşündüm

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,949

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri