200TL Bluetoothlu Airdots Önerisi

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Selamun aleyküm değerli forum üyeleri,

200TL bütçem var android telefonuma uyumlu bluetooth kulak içi kablosuz kulaklık arıyorum (@ugur.gozaydin) hocam kulaklıklardan anlıyorsanız bakmanızı isterim şimdiden bütün cevap verenlere/okuyanlara teşekkür ederim hayırlı günler dilerim

Not:Şimdilik bir tane var elimde bunu al da diyebilirsiniz başkada önerebilirsiniz

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Benim bu ürün grubunda çok bir bilgim yok. Piyasaya bakıp araştırdım ama önerebileceğim bir markadan ürün bulamadım. Bütçeniz çok kısır. Birde bulduğunuz ürün markasız olarak tabir edilen ürün sınıfından bir ürün bilginiz olsun. Nette K-55 diye aratırsanız farklı farklı marka giydirmelerine sahip aynı ürünü görebilirsiniz. Ürün iyi mi kötü mü onu değerlendirmiyorum.

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Benim bu ürün grubunda çok bir bilgim yok. Piyasaya bakıp araştırdım ama önerebileceğim bir markadan ürün bulamadım. Bütçeniz çok kısır. Birde bulduğunuz ürün markasız olarak tabir edilen ürün sınıfından bir ürün bilginiz olsun. Nette K-55 diye aratırsanız farklı farklı marka giydirmelerine sahip aynı ürünü görebilirsiniz. Ürün iyi mi kötü mü onu değerlendirmiyorum.
Sağolun hocam yinede vakit ayırdığınız için teşekkür ederim inşallah diğer arkadaşlar bakar bir çözüme kavuşuruz

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Şu ürünü trendyoldan kampanyayla 160tlye aldım hepsi burada vesayre 270tl ihtiyacı olan varsa kampanya bitmeden alsın bence(çözüldü etiketi atabilirsiniz)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri