Öneri 20K Ya Laptop Önerisi

Oğuzzx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Öncelikle iyi forumlar dostlar, 20+ bin bütçeye bir gaming laptop cihazı arıyorum.
Cihazı kullanacak kişi kadın olduğundan aranan özellikler sadece performans olarak değil görünüş olarak da tatmin etmeli.

Şimdiden teşekkür ederim,

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Bütçe yeterse aşağıda ki cihaz alınabilir diye düşünüyorum. Excalibur cihazlar için herkeste olduğu gibi benim de ön yargım vardı ama incelemeye göre sıcaklık sorunlarını kaldırmış gibi gözüküyor.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,104
Öncelikle iyi forumlar dostlar, 20+ bin bütçeye bir gaming laptop cihazı arıyorum.
Cihazı kullanacak kişi kadın olduğundan aranan özellikler sadece performans olarak değil görünüş olarak da tatmin etmeli.

Şimdiden teşekkür ederim,

Ne tür oyunlar oynar ?

KS

Oğuzzx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Son düzenleme:

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Yapıştır
HP Victus Gaming 16 Dizüstü Bilgisayar, 16.1'' FHD 144 Hz IPS, AMD Ryzen 5 5600H, 8 GB Ram, NVIDIA GeForce RTX 3060, 512 GB SSD, FreeDOS, Mika Gümüşü, 68P42EA

KS

Oğuzzx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hepinize çok teşekkürler, iyi forumlar

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Selamlar,
Casper'ı yaklaşık 10-15 dk kadar deneyimleme imkanım oldu. Sadece genel kullanım ( Tarayıcı, office uygulamaları vs ) esnasında kasanın üst yüzeyi aşırı sıcaktı. Benim de niyetlendiğim ve almaktan vazgeçtiğim bir ürün. Belki kullandığım cihaz sorunlu olabilir. Eğer alacaksanız herhangi bir elektronik mağazasına giderek deneyimleyin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri