23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Moas

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
104
Her birimizin sahip olduğu bu hayat koşuşturmacası ve hayallerle bozduğumuz Türkiye ekonomisinin yanı sıra bugün bütün çocukların ve halâ çocuk kalanların bayramı!

Bütün kardeşlerimin, bütün çocuklarımızın, o bütün meleklerin 23 Nisan Çocuk Bayramını kutlar ve yanaklarından öperim.

Biz büyükler olarak hadi bugün kardeşlerimize, çocuklarımıza, yeğenlerimize veya herhangi bir kan bağı olmaksızın bütün çocuklara aslında göstermemiz gereken o kucak dolusu sevgiyi bugün daha çok gösterelim, hepsinin bayramını kutlayalım ve hepsini birer kere daha gülümsetelim.

Mustafa Kemal Atatürk'ün bize bıraktığı bu güzel bayramı hiçbir zaman unutmayalım.

Sevgi ve Saygılarımla

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun!
images (2).jpeg

Son düzenleme:

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,092
O mini mini kardeşlerimizin bugün bayramı. Hepsi heyecanlı bir şekilde etkinliklere katılmışlar. Kimisinin yüzü boyanmış, kimisi elbise giymiş. Ancak hepsinin ortak bir yanı var. Mutlular. Keşke Dünya'yı çocuklar yönetse. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu olsun :)

23.jpg

KS

Moas

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
104
Ben de çok güzel kutlamalar ve sevinçler görüyorum. Çalışmak zorunda olmasam kesinlikle gidip bir yerlere kutlamaları izlemek çok isterdim. Hiçbirimiz içimizdeki çocuğu öldürmeyelim. Sevinçle, gülümsemeyle geçireceğimiz nice on bayramlara
O mini mini kardeşlerimizin bugün bayramı. Hepsi heyecanlı bir şekilde etkinliklere katılmışlar. Kimisinin yüzü boyanmış, kimisi elbise giymiş. Ancak hepsinin ortak bir yanı var. Mutlular. Keşke Dünya'yı çocuklar yönetse. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu olsun :)

Ekli dosyayı görüntüle 230

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri