Yardım 240Mm Sıvı Soğutucu R7 7800X3D Yi Soğutur Mu?

Krmbzkrt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhaba arkadaşlar. Yeni sistem için 2 haftadır bilgisayar parçası topluyorum. Msi mag x670e anakart için ryzen 7 7800x3d işlemci aldım. Daha önceden indirimden Msi E240 240mm sıvı soğutucu almıştım. Bu soğutucu r7 7800x3d yi soğutur mu yoksa montajı yapmadan 360mm almamı mı önerirsiniz?

KS

Krmbzkrt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Acmadiysan iade et 360 lik al kasa da destekliyor ise
Kasa destekliyor hocam kasayı ileride gpu, soğutucu vs. upgrade yaparım diye büyük almıştım ama sıvı soğutucuyu açmıştım msi geri ödeme kampanyasından faydalanmak için ürün kaydı yapmıştım. Kurulum yapmadım henüz sisteme.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
924
İade edebilirseniz iyi olur çünkü fiyatı şuanda 3.4k gözüküyor, ls720 se 3k ya var onu alabilirsiniz
veya ucuz olsun diyorsanız şuna bakabilirsiniz.
Hava soğutucu yeterli olur mu diye bir düşünce varsa aklınızda şuna bakabilirsiniz

KS

Krmbzkrt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
İade edebilirseniz iyi olur çünkü fiyatı şuanda 3.4k gözüküyor, ls720 se 3k ya var onu alabilirsiniz
veya ucuz olsun diyorsanız şuna bakabilirsiniz.
Hava soğutucu yeterli olur mu diye bir düşünce varsa aklınızda şuna bakabilirsiniz

Teşekkür ederim hocam tavsiye için

KS

Krmbzkrt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Mag Coreliquid E240 güzel soğutucudur hocam, işlemcini de rahatlıkla soğutur.
Teşekkür ederim. Termal macun olarak da Arctic mx 4 aldım. Yeni sistem için parçaları topladım iyice zam gelmeden :) perşembe günü ssd de gelince montajı yapıp performans testlerini yazarım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri