25k-26k Bütçeye Uygun Laptop Önerileri (24 Ağustos 2022)

oylesine

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selam Arkadaşlar,

25 26k fiyat bandında önerebileceğiniz laptoplar nelerdir?
Monster tulpar t7 v20.4 var almayı düşünüyorum ama aceleci de davranmak istemiyorum

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Kullanım amacı nedir ve istediğiniz özel bir şey var mı? Örnek şu marka olmasın yada şu işlemci veya GPU olsun yada olması gibi gibi?

KS

oylesine

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Rtx 3060 veya rx 6600m altı bir ekran kartı almayı düşünmüyorum. Kullanım amacı oyun ve yazılım. Ayrıca ısınma sorunu olmadan kullanmak istiyorum. Hp omen 16 c0035nt almıştım 1 hafta önce ısınması yüzünden iade ettim

KS

oylesine

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Excalibur g911 kasaları hakkında ne düşünüyorsunuz. Excalibur hakkında olumsuz çok yorum var fakat bu cihazın gövde malzemesi metal ekran özellikleri falan çok iyi görünüyor. Ram ve ssd olarakta iyi. Ama işte excalibur?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
CASPER ve MONSTER markasında iyi deneyim sahibi olan kullanıcılarda var kötü deneyim yaşayan kullanıcılarda var ve genelde keskin bir şekilde ikiye ayrılıyorlar. Bu yüzden MONSTER ve CASPER önermedim ama CASPER yerine MONSTER tercih edin bence.

quatinira

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
selamlar ben sana bu bilgisayarı öneririm ekran kartı biraz eskşi olsa da işe yarar yani oyunlarda pek sıkıntı yaşamazsın fakat 2k daha fazla para koyman gerekir

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
selamlar ben sana bu bilgisayarı öneririm ekran kartı biraz eskşi olsa da işe yarar yani oyunlarda pek sıkıntı yaşamazsın fakat 2k daha fazla para koyman gerekir
Hocam siz ciddimisiniz bu ne saçma öneri. 30k ya laptop öneriyorsunuz 3050 ti var . Siz öneri yapmayın lütfen.

syberias

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
40
Excalibur g911 kasaları hakkında ne düşünüyorsunuz. Excalibur hakkında olumsuz çok yorum var fakat bu cihazın gövde malzemesi metal ekran özellikleri falan çok iyi görünüyor. Ram ve ssd olarakta iyi. Ama işte excalibur?
Bu cihaz yerine 12.nesil işlemcili Slayer modelini tercih etmeniz daha mantıklı olur performans olarakta intel core i7-12700H çok güçlü bir işlemci ayrıca

KS

oylesine

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bu cihaz yerine 12.nesil işlemcili Slayer modelini tercih etmeniz daha mantıklı olur performans olarakta intel core i7-12700H çok güçlü bir işlemci ayrıca
Taksitli alacağım için vade farkı falan da eklenince bütçemi aşıyor ama yinede teşekkürler. Monster tulpar t7 v20.4 almayı düşünüyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri